وضعیت مس رفسنجان و رای فدراسیون فوتبال برای گل گهر از نگاه مدیر مس

معاون باشگاه مس رفسنجان، علی علیزاده، در گفت‌گویی در مورد شرایط تیم فوتبال مس رفسنجان پیش از بازی جام حذفی مقابل تراکتور تبریز اظهار داشت: بازیکنان تیم تمرینات خوبی را پشت سر می‌گذارند و برای این بازی مهم آماده می‌شویم. سعی می‌کنیم مثل همیشه بازی جانداری را به نمایش بگذاریم. نتیجه را نمی‌توان پیش بینی کرد چون در جام حذفی یک بازی می‌کنید و هر اتفاقی ممکن است بیفتد. اما تلاش می‌کنیم با دست پر از تبریز خارج شویم.

معاون باشگاه مس رفسنجان در مورد اینکه این تیم مدتی است شکست را تجربه نکرده و آیا این روند ادامه دار خواهد بود، گفت: خدارا شکر بچه‌ها در چند هفته اخیر عملکرد خلیی خوبی داشتتند. تیم به هارمونی خوبی رسیده و نتایج خوبی گرفتیم. نمی‌توان گفت تا چه زمانی این روند ادامه دارد. ممکن است دربازی که فکرش را نمی‌کنید شکست بخورید. بالا پایین زیاد داریم اما تمام تلاشمان را می‌کنیم که این نوار قطع نشود.

وی در مورد آقای گلی منشا تا به این هفته در لیگ برتر و اینکه به نظر می‌رسد مهاجم نیجریه‌ای در مس رفسنجان به خوبی جا افتاده، عنوان کرد: بله، منشا عملکردخوبی دارد و به تیم کمک می‌کند اما سوای این مساله، بیشتر بازیکنان و همچنین کادر فنی آرامش دارند. ما محیط آرامی داریم و در کنار زحمت و تلاش اعضای تیم، این مساله کمک می‌کند تا روند خوبی را در پیش بگیریم.

علیزاده در مورد رای کمیته انضباطی در پرونده بازیکن گابنی گل‌گهر و اعتراضاتی که در این مورد مطرح شده، گفت: اگر مس رفسنجان هم چنین اتفاقی برایش می‌افتاد ما باید اعتراض می‌کردیم؟ اما خواهشم از فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ این است که برای همه تیم‌ها این تفکر را داشته باشند. هر تیمی خطا کرده باید جریمه شود هر چند برای یک تیم خیلی سخت است که 7 امتیازش کم شود و در جدول سقوط کند. مخصوصا تیمی مانند گل گهر که در کورس سهمیه لیگ قهرمانان آسیا و حتی قهرمانی قرار دارد ولی خواهشم از کمیته انضباطی این است که همه تیم‌ها را به یک چشم ببیند. هر باشگاهی در مورد جذب بازیکن خارجی تخلف کرده باید مانند گل‌گهر با او برخورد شود.

وی در مورد انتقاداتی که به ماجرای پاتوسی و حتی طارمی مطرح می‌شود، اظهار داشت: گذشته‌ها گذشته، الان نمی‌توان ماجرای سال‌ها قبل را  پیش کشید و به قول معروف پا زیر خاکستر کرد که مثلا مهدی طارمی آنطور بوده و باید قهرمانی را بگیرید و به دیگری بدهید، اصلا شدنی نیست. باید الان و لیگ امسال را در نظر بگیریم. در تمام 20-30 سال حضورم در فوتبال، هیچ وقت چنین رایی را ندیده بودم. هیچ موقع کمیته انضباطی  چنین رای سنگینی نداده بود. خدا کند همیشه اینطور قاطع باشند. البته من گل گهر را دوست دارم. تیم استان من است و این اتفاق برایشان سخت است. خدا کند خشک و تر با هم نسوزند و فقط فردی که اشتباه کرده مجازت شود.

علیزاده در خصوص اینکه برخی تیم‌ها به کم و زیاد شدن امتیازات اعتراض دارند، گفت: ماجرای رحمان احمدی و سپاهان در لیگ قهرمانان آسیا را مثال می‌زنم. به هرحال خطایی شده بود و کسی که خطا می‌کند باید تبعات آن را بپذیرد. به هرحال رای صادر شده و از این به بعد باید ببینیم کمیته استیناف چه می گوید. حتما گل گهری ها هم ادله‌ای دارند. فکر می‌کنم تا یک هفته دیگر مشخص می‌شود چون این پرونده از آن پرونده‌هایی است که سریعا نتیجه آن را مشخص می کنند و اجازه نمی دهند طولانی شود.

وی افزود: در کل پس خطایی که یک تیم کرده چه می‌شود و آن باشگاه چه ضرری باید بدهد؟ اگر فقط جریمه مالی باشد، تیمی که پولدار است برایش مهم نیست. باید همه موارد را به توازن ببینیم. فقط امیدوارم در این میان حقی ناحق نشود و تر و خشک با هم نسوزند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید