وضعیت تیم تراکتور سازی در بیان مدافع آن تیم

مدافع تیم تراکتور سازی هادی محمدی در مصاحبه ای در مورد شکست تراکتور مقابل النصر عربستان در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت: ما در مجموع بازی خوبی انجام دادیم، ولی همه می‌دانند که با کمبود بازیکن مواجه بودیم. اگر تراکتور بازیکنان مرحله قبلش را در اختیار داشت قطعاً النصر را شکست می‌دادیم، ولی متأسفانه دست فیروز کریمی‌بسته بود. از طرفی برخی از بازیکنان هم کارشان برای حضور در قطر درست نشد و پیمان بابایی نیز محروم بود. ما واقعاً با کمبود بازیکن مواجه بودیم.

محمدی در واکنش به اینکه خیلی‌ها معتقدند تراکتور بازی آبرومندانه‌ای انجام داد، تصریح کرد: همه تیم‌ها وقتی به این مراحل می‌رسند خودشان را تقویت می‌کنند، ولی ما موجودی خودمان را از دست دادیم. تراکتور تیم پرطرفدار و مطرحی است و ما بعد از کنار رفتن از آسیا نباید با واژه بازی آبرومندانه خودمان را فریب بدهیم. ما باید این موضوع را بررسی کنیم که چرا کار به اینجا رسیده است که با این همه مشکل راهی قطر شدیم و چرا نتوانستیم بازیکنان‌مان را حفظ کنیم و نفرات جدید به خدمت بگیریم. ما تا کی باید تلاش کنیم و به مرحله حذفی آسیا برسیم و در نهایت از این رقابت‌ها کنار برویم؟!

او در ادامه در پاسخ به این پرسش که آیا به آینده این تیم خوش‌بین است، اظهار داشت: ما دوست داریم یک تیم قوی داشته باشیم، چون هواداران با این تیم زندگی می‌کنند و هرگز دوست نداریم ناراحتی آنها را ببینیم. شرایط تراکتور باید طوری باشد که خیلی‌ها آرزو داشته باشند که در این تیم بازی کنند.

بازییکن مزبوردر پایان با تمجید از فیروز کریمی‌مربی تراکتور خاطر نشان کرد: کریمی‌یک مربی فنی است و در کار خودش استاد است. او از لحاظ اخلاقی هم بهترین است و فصل گذشته هم تیم ما را جمع و جور کرد. من واقعاً در این مدت کوتاه چیزهای زیادی از کریمی‌یاد گرفتم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید