وضعیت باشگاه فولاد خوزستان از زبان مدیر عاملش

در ارتباط با وضعیت باشگاه فولاد خوزستان به ویژه پس از کنار گذاردن جواد نکونام از سرمربی گری آن تیم، در روزهای گذشته صحبت‌‌‌های زیادی شده است. اما در این میان موضع مدیر عامل آن باشگاه و توضیحات وی، می‌تواند ابهامات بسیاری را در ارتباط با آن باشگاه رفع کند. در این رابطه حمیدرضا گرشاسبی مدیر عامل باشگاه فولاد خوزستان گفت:هنگام آمدنش به باشگاه چهار ستاره از تیم جدا شده بودند، ولی با تلاش و همکاری تمامی‌عزیزان در باشگاه، اجازه ندادیم بازیکن دیگری از تیم جدا شود.

وی افزود:‌ هم اکنون نیز تمرینات تیم درحال پی گیری است و در این زمینه از بسیاری از تیم‌‌‌های لیگ برتری پیش هستیم که با اضافه شدن مربی جدید با قدرت به این روند ادامه خواهیم داد.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان همچنین به بسته بودن پنجره نقل و انتقالات تیم نیز اشاره کرد و ادامه داد: با توجه به بسته بودن پنجره و این محرومیت در نظر داریم با همین داشته‌ها افتخار آفرینی کنیم.

درمورد «لوسیانو پریرا» گرشاسبی گفت: قرارداد این بازیکن امضا شده و او به زودی به تیم اضافه می‌شود.

گرشاسبی بسته شدن پنجره نقل و انتقالات باشگاه فولاد خوزستان را به اشتباهات و بی تدبیری‌‌‌های صورت گرفته درگذشته نسبت داد و افزود:‌ باشگاه به لحاظ مالی، عظمت و بزرگی چیزی کم ندارد. ما هم هیچ زمانی منتظر باز شدن این پنجره نبودیم و نخواهیم ماند و با همین داشته‌ها سعی خواهیم کرد تیم را برای فصل آینده به بهترین شکل ممکن آماده و روانه مسابقات کنیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید