وضعیت بازیکنان مصدوم پرسپولیس

همان گونه که می دانیم بازی تیم‌های تراکتور و پرسپولیس تا دقیقه 70 در جریان بود اما سنگ‌پرانی هواداران در چند نوبت باعث شد تا رضا مهدوی داور بازی، همراه با کمک‌های خود راهی رختکن شود تا این بازی رسماً نیمه‌تمام بماند و همه منتظر کمیته انضباطی باشند تا نتیجه این دیدار مشخص شود.

شرایط ورزشگاه اما ملتهب بود به طوری که اعضای تیم پرسپولیس حدود 180 دقیقه در رختکن ورزشگاه حبس بودند و اجازه خروج از ورزشگاه به آن‌ها داده نشد. به پرسپولیسی‌ها گفته شد تا مسیر آن‌ها به سمت فرودگاه مساعد نشود اجازه خروج از ورزشگاه به آن‌ها داده نخواهد شد تا در نهایت دقایقی قبل پرسپولیسی‌ها با اسکورت پلیس راهی فرودگاه تبریز شوند تا به تهران برگردند.

اتفاقات تبریز البته برای پرسپولیسی‌ها بدون تلفات نبود چرا که یحیی گل‌محمدی سرمربی پرسپولیس و فارسیان افسر امنیتی تیم به دلیل برخورد سنگ دچار مصدومیت‌هایی شدند و آسیب دیدند. همچنین شرزود تمیروف بازیکن ازبکستانی پرسپولیس هم به دلیل برخورد سنگ، جراحت دید اما خوشبختانه وضعیت هر 3 نفر مساعد گزارش شده است.

پرسپولیسی‌ها از این موضوع شاکی هستند که چرا وقتی در جلسه هماهنگی روز گذشته اعلام شده بود 30 درصد از ظرفیت ورزشگاه به روی تماشاگران باز خواهد بود چرا حدود 60 هزار تماشاگر وارد ورزشگاه شدند! آن‌ها همچنین از اینکه در سیرجان مقابل سپاهان بدون تماشاگر به میدان رفتند اما در تبریز با حضور 60 هزار تماشاگر بازی کردند بسیار ناراحت بودند.

در نهایت کاروان پرسپولیس با اسکورت پلیس راهی فرودگاه تبریز شد تا با پرواز اختصاصی به تهران برگردد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید