وزارت ورزش برای حضور بانوان در ورزشگاهها تلاش می کند

اخبار اجتماعی پایگاه خبری صدای معتمد -دولت علاقه مند حضور بانوان در ورزشگاهها کشور بدون ایجاد هیاهو و در فضایی آرام است.

به گزارش پایگاه خبری صدای معتمد ،معاون امور ورزش بانوان وزیر ورزش و جوانان با اعلام این مطلب گفت : تلاش می کنیم حضور بانوان در ورزشگاهها به دور از جنجال رخ بدهد اما برای مهیا شدن شرایط به بستر سازی از سوی رسانه ها نیازمندیم و آنها می توانند با تحلیل هایی با محوریت جامعه شناسی ، مزایای حضور خانواده ها در اماکن ورزشی را برای جامعه تشریح کنند.

فریبا محمدیان با تاکید بر اینکه داشتن اوقات فراغت سالم می تواند از بروز آسیب های اجتماعی تا حد زیادی جلوگیری کند افزود : با فراهم شدن فضای استادیوم های ورزشی برای حضور خانواده ها ، کمک شایانی به افزایش نشاط در جامعه صورت می پذیرد.

محمدیان گفت : جهت رسیدن به این خواسته که خواست جامعه و عزم دولت در پی تحقق آن است،باید دیدها به هم نزدیک شود و در محیطی مناسب و آرام امکان حضور بانوان در ورزشگاهها مهیا شود.

معاون وزیر ورزش و جوانان  ادامه داد : هم اکنون وزارت ورزش و جوانان در حال آموزش مدیرانی جهت مدیریت در این مکان هاست.

محمدیان افزود : ورزش می تواند در تصحیح رفتارها به افراد جامعه کمک کند.

وی درمورد سفر وزیر ورزش و جوانان و معاونانش به استان های مختلف گفت : در این سفرها علاوه بر دیدار با مسئولان تشکل های مردم نهاد که در حوزه جوانان فعال هستند،زمینه برگزاری مسابقات ورزشی در استانهای کم امکانات را مهیا می کنیم تا جوانان ساکن در این مناطق علاوه بر افزایش نشاط،استعدادیابی ورزشی نیز بشوند.

فریبا محمدیان افزود : دولت علاقه مند به کاهش تصدی گری خود  در باشگاههای ورزشی است.همچنین دولت در حال تدوین نظامنامه جامع باشگاهداری در کشور است که در این نظامنامه  بخش خصوصی امکان فعالیت بیشتری داشته باشد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 12 =

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید