ورمزیار: کادر فنی تیم فوتبال استقلال نیاز به تقویت دارد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- صادق ورمزیار پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: در کادر فنی هم استقلال نیاز به تقویت دارد و این را می‌توانم بگویم که اگر قرار است کادر فنی به کارش ادامه دهد.

صادق ورمزیار افزود: باید یکی دو نفر به تیم اضافه شوند تا هم از نظر فنی بتوان به آنها تکیه کرد و هم حواشی درون تیم را مدیریت کند. حضور چنین فردی در استقلال جزو الزامات است.

ورمزیار در مورد شکست استقلال در فینال جام حذفی برابر تراکتور اظهار کرد: این تیم در نیمه نخست به قدری ضعیف بود که من تا به حال استقلال را این گونه ندیده بودم. تنها دلیل آن هم شرایط روحی و روانی آنها بود.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال تصریح کرد: برای مثال، بازیکنان باتجربه تیم هم اشتباهاتی را می‌کردند که در این سطح از آنان بعید بود. همین موضوع موجب شد تا استقلال همان نیمه نخست، نتیجه را واگذار کند.

وی ادامه داد: دو نیمه کاملاً متفاوت را از استقلال شاهد بودیم. در نیمه نخست، بازیکنان کاملاً تحت تأثیر حواشی هفته گذشته بودند و این موضوع را می‌شد در چهره آنان دید که به هیچ وجه از نظر روحی و روانی شرایط خوبی ندارند.

او در مورد شایعات در مورد تغییر در کادر فنی استقلال تصریح کرد: باید عملکرد مربی مورد آنالیز و بررسی قرار بگیرد و اگر گزینه بهتری را مد نظر دارند، بیاورند اما هر اتفاقی رخ دهد، مدیریت باید پاسخگوی آن باشد.

وی با بیان اینکه استقلال باید چند روز دیگر در لیگ قهرمانان آسیا به میدان برود و با این شرایط، در آن مسابقات زنگ تفریح می‌شودیادآورشد: این تیم در تمام ارکان نیاز به تحول دارد.

ورمزیار در مورد تأثیر مسائل حاشیه‌ای روی این شکست، افزود: اتفاقاتی که هفته گذشته رخ داد، واقعاً استقلال را بهم ریخت و شرایط بدی را برای بازیکنان رقم زد. متأسفانه کسی هم نبود تا بازیکنان را به شرایط ایده آل باز گرداند. همه این حاشیه‌ها دست به دست هم داد تا این نتیجه امروز رقم بخورد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید