ورمزیار: وزارت ورزش باید به کمک تیم فوتبال استقلال بیاید

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- صادق ورمزیار پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: در حال حاضر وزارت ورزش باید به کمک استقلال بیاید. این تیم واقعا شرایط خوبی ندارد و سرپرست جدید باشگاه به تنهایی نمی‌تواند مشکلات استقلال را حل کند.

صادق ورمزیار در این باره اظهار کرد: جذب بازیکن جدید، باز کردن پنجره نقل و انتقالاتی و انتخاب سرمربی مشکلاتی است که پیش روی استقلال هستند و مدیریت باشگاه باید درصدد رفع آن برآید.

وی در پاسخ به این سوال که اگر باشگاه ابتدا بازیکن جذب کند و پس از انتخاب سرمربی جدید، در صورت عدم نتیجه‌گیری نمی‌گوید بازیکنان انتخاب او نبوده‌اند؟ گفت: یکی از کسانی که جزء گزینه‌های سرمربیگری استقلال بود، الکس نوری بود، آیا او اگر همین امروز به عنوان سرمربی انتخاب شود شناختی از تیم دارد؟

ورمزیار همچنین ادامه داد: آیا بازیکنان ایرانی را می‌شناسد؟ هر مربی به عنوان سرمربی تیم فوتبال استقلال انتخاب شود اگر ۱۳-۱۴ بازیکن باکیفیت داشته باشد قطعا موفق می‌شود.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال افزود: پیدا کردن بازیکن خوب هم مشکل است و مدیران باشگاه کار سختی دارند، اما به هر حال سرپرست باشگاه باید تمام هم و غمش را برای جذب بازیکن جدید بگذارد.

او با اشاره به اینکه انتخاب بازیکن از معرفی سرمربی هم برای تیم مهم‌تر است گفت: گواردیولا و مورینیو را هم برای استقلال انتخاب کنیم وقتی بازیکن و ابزار لازم را نداشته باشد نمی‌تواند نتیجه بگیرد.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در خصوص برکناری سعادتمند از مدیرعاملی استقلال گفت: ای کاش وزارت ورزش با دقت بیشتری مدیرعامل را انتخاب و فردی را به عنوان مدیرعامل مشخص می‌کرد که توانایی اداره این باشگاه را داشته باشد.

ورمزیار در پایان خاطرنشان کرد: تیم فوتبال استقلال یک باشگاه کوچک نیست، طرفداران میلیونی این تیم با موفقیتش شاد می‌شوند و با شکست‌هایش ناراحت و غمگین، و نباید با انتخاب‌های اشتباه باعث ناراحتی هواداران شویم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید