ورمزیار: مدیریت باشگاه نقش پررنگی در ناکامی‌های استقلال تیم داشت

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- صادق ورمزیار پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: مدیریت باعث شد تا تیم با حاشیه وارد لیگ قهرمانان شود و زمان لازم را برای آماده‌سازی نداشته باشد. وظیفه آنها این بود پول شفر را پرداخت کنند اما آنها به ایتالیا رفتند و تعلل کردند تا پنجره بسته شود.

صادق ورمزیار با تاکید بر اینکه مدیریت باشگاه نقش پررنگی در ناکامی‌های این تیم داشت، گفت: اگر مدیریت به خوبی به وظیفه‌اش عمل می‌کرد، با همین «مجید نامجومطلق» می‌توانستیم قهرمانی در آسیا را تجربه کنیم.

وی با اشاره به شکست استقلال برابر پاختاکور و حذف این تیم از لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: متاسفانه برنامه‌های استقلال برای گلزنی جواب نداد. به نظر من ترکیب اولیه استقلال برای این مسابقه اشتباه بود.

ورمزیار ادامه داد: ما اگر با ۲ مهاجم بازی می‌کردیم می‌توانستیم بهتر بازی را کنترل کنیم و در نهایت هم می‌شد برنامه دومی‌را برای گلزنی در نظر گرفت اما به دلیل ترکیب اشتباه، درست زمانی هم که به گل نیاز داشتیم «ارسلان مطهری» از بازی خارج شد. همه این اتفاقات دست به دست هم داد تا استقلال از لیگ قهرمانان کنار برود.

وی ابرازکرد: پیش از دیدار با پاختاکور، بسیاری از کارشناسان هشدار لازم را به «مجید نامجومطلق» داده بودند که پاختاکور، الاهلی نیست که استقلال بخواهد بازی کاملا هجومی‌را در دستور کارش قرار دهد. همه گفتند که نباید مقابل پاختاکور بازی کاملا هجومی‌را در دستور کار قرار داد. باید مقابل این تیم محتاط بود اما کادر فنی همان برنامه‌ای را برای این دیدار در نظر گرفته بود که مقابل الاهلی در دستور کار قرار داده بود.

ورمزیار تصریح کرد: البته نباید همه تقصیرها را به گردن کادر فنی بیندازیم. نقش مدیریت در این ناکامی‌بسیار پررنگ است. اگر آقایان به جای بازی کردن با نام استراماچونی و آلکس نوری به فکر حل مشکل «وینفرد شفر» بودند و پنجره نقل و انتقالاتی باز می‌شد با همین «مجید نامجومطلق» هم می‌توانستیم قهرمانی آسیا را جشن بگیریم و هم سال بعد برای قهرمانی در لیگ ایران امید داشته باشیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید