وردربرمن در صدد حضوری فعال در ورزش و اقتصاد ایران است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد – اخبار رسانه‌‌‌های آلمان حکایت از احتمال حضور باشگاه وردربرمن در ایران دارد.

این رسانه‌ها مدعی هستند باشگاه وردربرمن از یک کارشناس سیاسی درخواست کرده در زمینه همکاری این باشگاه با ایران تحقیقات لازم را انجام دهد.

با توجه به درخواست باشگاه وردربرمن این احتمال وجود دارد که این باشگاه در زمینه‌‌‌های ورزشی و اقتصادی در ایران فعالیت کند.

شروع گمانه زنی‌ها در مورد همکاری وردربرمن با تیمهای ایرانی از مسابقه تیم ملی فوتبال ایران با تیم ملی ازبکستان شکل گرفت.دیداری که دو بر صفر به سود ایران خاتمه یافت و باعث شد  تیم ایران به جام جهانی ۲۰۱۸ راه پیدا کند، این دیدار یک تماشاگر ویژه داشت: الکساندر نوری، سرمربی تیم فوتبال وردربرمن آلمان. همین حضور کافی بود تا گمانه زنی‌ها در مورد همکاریهای وردربرمن با باشگاههای ایرانی پررنگ شود.

الکساندر نوری در خانواده‌ای ایرانی-آلمانی به دنیا آمده و با سفر اخیر خود به ایران به چهره محبوب رسانه‌‌‌های ایرانی و آلمانی مبدل شده است. در آلمان رسانه‌ها لقب‌‌‌های گوناگونی به او داده اند از القابی که رسانه‌‌‌های آلمانی به الکساندر نوری داده اند می‌توان به  “در بازکن” یا “پل ساز” اشاره کرد، دلیل این نامگذاری نیز تصمیم سران وردربرمن برای همکاری در زمینه ورزشی و اقتصادی با ایران است و رسانه‌ها در این رابطه  نوری را نقش محوری می‌دانند.

رسانه‌‌‌های آلمانی مدعی هستند یوهانس بوهنن، کارشناس سیاسی آلمانی از جانب وردربرمن ماموریت یافته در زمینه همکاری‌های اقتصادی و ورزشی این باشگاه با ایران تحقیق کرده و نتایج را در اختیار مدیران این باشگاه قرار دهند.

بوهنن پس از بررسی‌های لازم به این نتیجه رسیده است که فعالیت برمن در ایران برای این تیم مقرون به صرفه خواهد بود. او در مصاحبه ‌با روزنامه “وزر کوریر” گفته است که این باشگاه می‌تواند هم از نظر اقتصادی و هم از نظر ورزشی از ارتباط با ایران بهره‌مند شود.

این خبر هنوز در رسانه‌‌‌های داخلی بازتاب نداشته است و پایگاه خبری صدای معتمد اولین پایگاه خبری است که به پوشش این مطلب می‌پردازد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید