وداع همیشگی موفری دوست داشتنی (مارسلو) از کهکشانی ها

«مارسلو» که در سال ۲۰۰۷ به جمع قوهای سفید مادرید پیوسته بود، در مدت ۱۵ سال و در جریان ۵۴۶ بازی، ۳۸ گل برای کهکشانی‌ها به ثمر رساند و با ۲۵ جام، پرافتخارترین بازیکن تاریخ این تیم محسوب می‌شود.

وداع بعد از ۱۵ سال؛ از اشک مارسلو تا بغض رائول+ فیلم

مرد برزیلی در مراسم خداحافظی، سخنرانی احساسی داشت و گفت: از هم‌تیمی‌ها و مربیانم تشکر می‌کنم اما بیشتر از آن قدردان آنهایی هستم که پشت پرده کار می‌کنند و سختی‌های تیم به دوش آنهاست. می‌خواهم کار آنها را برجسته کنم زیرا من تماما وقف بازی بودم و همه چیز برایم مهیا بود. وقتی برزیل را ترک کردم، هدفم بازی کردن در لیگ قهرمانان بود و امروز با بیشترین افتخار و جام در بزرگ‌ترین باشگاه جهان، از اینجا می‌روم.

وداع بعد از ۱۵ سال؛ از اشک مارسلو تا بغض رائول+ فیلم

مارسلو همچنین در این سخنرانی احساسی، پس از تمجید از «رائول گونزالس»، اسطوره رئال را احساساتی کرد. و گفت: تو همیشه مراقب بودی؛ تو و خانواده‌ات، من هرگز این را فراموش نمی‌کنم و همیشه برای من الگو خواهی بود.

وداع بعد از ۱۵ سال؛ از اشک مارسلو تا بغض رائول+ فیلم

«فلورنتینو پرز» رئیس باشگاه رئال نیز با تمجید فراوان از مارسلو گفت: امروز، مملو از احساسات است. می‌خواهیم به کاپیتان بزرگمان، صمیمانه ادای احترام کنیم؛ پسری که در رئال مادرید مرد شد. در مورد یک اسطوره حرف می‌زنیم؛ بازیکنی با بیشترین افتخارات در تاریخ رئال مادرید. باید به خاطر تمام کارهایی که عزیزانت از آن لذت بردند، به خودت افتخار کنی. مارسلو هنوز تصمیمی برای ادامه دوران حرفه‌ای خود نگرفته و باید منتظر باشیم و ببینیم ستاره تیم ملی برزیل تیمی را در اروپا برای آینده انتخاب می‌کند یا راهی زادگاهش می‌شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیشنهاد صدای معتمد :
بستن
دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید