وحید محمدزاده: امیدوارم داوری‌ها برای ذوب آهن عادلانه باشد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- وحید محمدزاده مدافع تیم فوتبال ذوب آهن با بیان اینکه امیدوارم داوری‌ها برای ذوب آهن عادلانه باشد، گفت: میدانم این اشتباهات داوری باز هم پیش می‌آید ولی امیدوارم حداقل کمتر باشد.

وحید محمدزاده اظهار کرد: در بازی سال گذشته مقابل ماشین سازی که خیلی برای ما مهم بود، ۲ گل سالم ما را هند و آفساید گرفتند و بازیکن ما را الکی اخراج کردند. ذوب آهن در این چند سال اخیر ۲، ۳ برابر سایر تیم‌ها از داوری ضرر کرده است.

وی ادامه داد: قبل از بازی ماشین سازی بیانیه داده بود که امیدواریم داوری تحت تأثیر بازی قبلی ذوب آهن قرار نگیرد. به جای اینکه تیم ما به داوری اعتراض کند و بیانیه صادر کند، تیم‌‌‌های روبروی ما این کار را انجام می‌دهند. در هیچ جای دنیا این صحنه را خطا نمی‌گیرند. وقتی که هیچ برخوردی رخ نداده است و بازیکن خودش را روی زمین می‌اندازد، چرا باید خطا بگیرند؟

وحید محمدزاده تصریح کرد: باید تیمها در بازی‌‌‌های اول لیگ امتیازات لازم را کسب کنند تا بتوانند قهرمان شوند یا سهمیه کسب کنند. ما در ۲ هفته ابتدایی لیگ باید ۶ امتیاز کسب می‌کردیم ولی اکنون ۲ امتیاز داریم. اگر مودبانه هم اعتراض می‌کنیم، ما را محروم می‌کنند. چه کسی باید جواب امتیازات از دست رفته ما بدهد؟ باید در این مورد رسیدگی شود. ما این همه زحمت می‌کشیم ولی با یک تصمیم ورق برمیگردد.

وحید محمدزاده در پایان صحبت هایش همچنین در مورد صحنه اخراجش خاطرنشان کرد: من در ابتدا در مورد صحنه اخراجم صحبتی نکردم تا کارشناسان در این مورد نظرشان را بدهند. هر کسی این صحنه را ببیند، خنده اش می‌گیرد. بازیکن توپ را استپ کرد و تعادلش را از دست داد و روی زمین افتاد. هیچ برخوردی میان ما رخ نداد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید