وحید فاضلی: تیم‌های مدعی در هفته اول نتوانستند نتایج لازم را کسب کنند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- وحید فاضلی سرمربی تیم فوتبال نساجی در پاسخ به این سوال که آیا برخی اتفاقات در تیم آلومینیوم باعث به‌هم ریختگی این تیم شده بود گفت: من از به‌هم ریختگی این تیم اطلاع نداشتم. آنها را به خوبی آنالیز کرده بودیم و در هفته گذشته خوب کار کردیم.

وحید فاضلی افزود: از طرفی، ما به‌هم ریختگی در این تیم ندیدیم. اگر به‌هم ریخته بودند از ابتدا باید به‌هم می‌ریختند، ولی آنها ۳۰ دقیقه ما را تحت فشار قرار دادند. حتی می‌توانستند در ضربات ایستگاهی به گل برسند. از این رو نمی‌توان این سه گل را نشانه ضعف حریف دانست چرا که آنها خیلی هم خوب بازی کردند.

وحید فاضلی همچنین پس از پیروزی پُرگل تیم فوتبال نساجی مازندران مقابل تیم آلومینیوم اراک، اظهار داشت: با وجود نتیجه خوبی که مقابل تیم آلومینیوم کسب کردیم این پیروزی برای ما مثل شمشیر دو لبه است. اگر به این نتیجه بسنده و ایراداتمان را برطرف نکنیم بدون شک در بازی آینده به مشکل می‌خوریم. از این رو از امروز به دنبال برطرف کردن ایرادات هستیم و برای بازی هفته آینده مقابل تراکتور برنامه‌ریزی می‌کنیم.

وی با ابراز رضایت از عملکرد شاگردانش، گفت: تیم‌های مدعی در هفته اول نتوانستند نتایج لازم را کسب کنند. در عوض بازیکنانم با عملکرد خوبشان من را بسیار امیدوار کردند چراکه آنها با تلاش فراوانی که از خود نشان دادند فعل خواستن را صرف کردند.

وحید فاضلی در پایان صحبت هایش خاطرنشان کرد: از این رو به تمام بچه‌هایی که در تیم هستند ایمان دارم. با وجود حس امیدواری که بازیکنانم با عملکردشان به من دادند همچنان معتقدم از نظر فنی یکسری ایراد‌ها داشتیم که باید برطرف کنیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید