وحید امیری: فوتبال یکی از پربیننده ترین برنامه‌‌‌های صداوسیماست

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- وحید امیری وینگر سرخ‌ها درباره احتمال تعطیلی فوتبال گفت: فوتبال یکی از پربیننده ترین برنامه‌‌‌های صداوسیماست و ما دوست داریم فوتبال همچنان برگزار شود. همین که مردم در خانه هستند و این سختی‌ها را تحمل می‌کنند، حداقل یک سرگرمی‌داشته باشند.

امیری در خصوص عملکرد داوران عنوان کرد: داوری هم باید یک مقدار به آن‌ها کمک کنیم چون فشار روی آن‌ها زیاد است. اما انتظار این است همانطور که ما آن‌ها را درک می‌کنیم، داوران هم ما را درک کنند تا شرایط بهتر شود.

وحید امیری پس از بازی با صنعت نفت آبادان در میکسدزون گفت: امروز بازی خیلی سنگینی بود و شرایط جوی شرایط خوبی را برای ما رقم نزده بود. چمن ورزشگاه آزادی هم وضعیت خوبی نداشت و چمن خیلی بلند بود اما علی رغم تمام این سختی ها، نباید کیفیت تیم نفت آبادان را هم در بازی امروز نادیده بگیریم. خداراشکر سه امتیاز بازی امروز را کسب کردیم.

ستاره خط حمله تیم پرسپولیس که در کنار مهدی عبدی زوج خط حمله را تشکیل داد، در بازی با صنعت نفت نیز عملکرد موثری را ثبت کرد و با تلاش بی وقفه، مدافعان حریف را آزار داد. امیری که به استقامت بالای خود شهره است، در این بازی هم دوندگی زیادی را داشت و جزو بازیکنان فعال پرسپولیس بود.

او زیر باران دائم در زمین تیم صنعت نفت در حال حرکت بود و طاقت فرسا تلاش می‌کرد تا برای تیمش مثمرثمر باشد. در نیمه اول نیز یک فرصت بسیار خوب داشت که اگر واکنش گروسیان نبود، می‌توانست نخستین گلزن این فصل سرخ‌ها لقب گیرد.

وحید پس از این دوندگی ۹۰ دقیقه ای نیز یحیی به ستاره ۳۳ ساله تیمش اعتماد کرد و او را در زمین مسابقه نگه داشت تا او با ثبت ۱۰۰ دقیقه تلاش، زمین را ترک کند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید