وجود یک مثلث گلر برای حضور در دروازه استقلال

رقابت بین سه نفر برای قرار گرفتن در پست دروازه بانی استقلال

شاید تنها پستی که استقلالی‌ها بابت آن هیچ نگرانی ندارند، قفس توری این تیم باشد. پس از اینکه رشید مظاهری چندین بار راهی ساختمان باشگاه استقلال شد، در نهایت تصمیم گرفت که فصل بعد نیز در این تیم بماند و به رقابت با حسینی برای حضور در ترکیب ثابت آبی پوشان ادامه دهد.مظاهری که گفته می‌شد در پی فسخ قراردادش با استقلال است، با تکذیب این مسائل اعلام کرد که هیچ گاه قصد جدایی نداشته و برای موفقیت این تیم از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند و در انتظار آغاز یک فصل جذاب دیگر است تا بتواند پیراهن آبی پوشان را بر تن کند. رقابت حساسی که میان او و حسینی در فصل گذشته رقم خورده بود، حداقل برای یک سال دیگر تمدید شد با این توضیح که آنها حالا یک رقیب دیگر نیز دارند.

01640425

اما در این میان و با وجود حضور حسینی و مظاهری، استقلالی‌ها یک سنگربان دیگر را نیز به خدمت گرفتند. علیرضا رضایی دروازه بان جوان فصل قبل پیکان، گلری است که با اصرار فرهاد مجیدی به استقلال آمد و قراردادش را با این تیم به ثبت رساند. مجیدی در یکی از مصاحبه هایش درخصوص جذب این گلر، اعلام کرد که اعتقاد دارد او روزی سنگربان تیم ملی می‌شود ضمن اینکه رضایی با نظر مستقیم او خریداری شده است.

01640426

علیرضا رضایی دروازه بان جوان و 22 ساله ای است که فصل گذشته در نیم فصل دوم به گلر ثابت پیکانی‌ها تبدیل شد. او در کل 17 بار برای خودروسازان به میدان رفت و موفق به ثبت 5 کلین شیت نیز شد. یکی از بهترین عملکردهای رضایی در دیدار برابر استقلال بود که با تساوی بدون گل دو تیم به پایان رسید. شاید درخشش او در همان بازی بود که فرهاد مجیدی تصمیم گرفت این دروازه بان را به تیمش بیاورد.

روند جذب علیرضا رضایی زمانی شکل گرفت که سیدحسین حسینی با استقلالی‌ها به توافق نرسید و حتی با ارسال یک پست در صفحه اینستاگرامش، از هواداران این تیم خداحافظی کرد. در همان روزهایی که خبر توافق مظاهری با مددی به گوش رسید و با جذب رضایی، حسینی به درب‌‌‌های خروج نزدیک شد. اما به فاصله 24 ساعت همه چیز عوض شد و حسینی ضمن پاک کردن آن پست اینستاگرامی، با حضور در دفتر باشگاه قراردادش را تمدید کرد و این بار رشید مظاهری در آستانه جدایی قرار گرفت.

01640428

مظاهری که در ابتدای لیگ بیستم پیراهن استقلال را بر تن کرد، در این تیم درخشش قابل توجهی داشت و هواداران این تیم از اینکه به همراه حسینی، دو دروازه بان مطمئن درون دروازه آبی پوشان حضور دارند، راضی و خوشحال بودند. اما اتفاقات میان فصل و پایان لیگ قبل باعث بروز اختلافاتی میان مدیریت استقلال و مظاهری شد.دروازه بان آبی پوشان طی روزهای گذشته چندین بار به همراه وکیلش در جلساتی با احمد مددی و مدیران استقلال حاضر شد و حتی تا آستانه جدایی نیز پیش رفت اما در نهایت او تصمیم گرفت تا در استقلال بماند و برای رسیدن به درون دروازه این تیم، با رقبایش بجنگد.

01640429حسینی که قراردادی با آبی پوشان نداشت و با علم به اینکه مظاهری و رضایی را به عنوان رقیب خود می‌بیند، سپاهانی مدعی را خواهان خود می‌دید که گلر اولش را از دست داده است. با این وجود، حسینی ترجیح داد در استقلال ماندگار شود و برای به دست آوردن پیراهن این تیم بجنگد. گلری که در انتهای فصل گذشته جایگاه از دست رفته اش را پس گرفت و در دربی جام حذفی مقابل پرسپولیس نیز درخشید و موجبات پیروزی تیمش را فراهم کرد.

01640430با تمام این تفاصیل، گفته می‌شود که استقلالی‌ها قصد دارند برای میدان دادن بیشتر به علیرضا رضایی، او را به یک تیم لیگ برتری قرض بدهند. اما در صورتی که این اتفاق رخ ندهد، رقابت بسیار سختی میان او با مظاهری و حسینی درون دروازه استقلال شکل می‌گیرد. سه گلری که هر کدام از انگیزه‌‌‌های کافی برای حضور در ترکیب آبی پوشان برخوردارند و برای رسیدن به این هدف، تمام تلاششان را به کار می‌گیرند. رقابتی که شبیه آن در قفس توری تیم ملی شکل گرفته و 3 گلر مطمئن و آماده به نام‌‌‌های بیرانوند، عابدزاده و نیازمند برای حضور در ترکیب ثابت، با یکدیگر وارد یک نبرد هیجانی شده اند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید