واکنش نماینده مجلس به دخالت های آمریکا و اسرائیل

اخبار سیاسی پایگاه خبری صدای معتمد -عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با تاکید بر دفاعی بودن فعالیت های موشکی گفت: رژیم صهیونیستی و آمریکا حق دخالت در حوزه دفاعی کشور ما را نداشته چون این موضوعی ملی و داخلی است.

بعد از پرتاب ماهواره پیام، برخی کشورهای غربی از اقدام ایران انتقاد کرده و آن را خلاف قطعنامه ۲۲۳۱ عنوان کردند و نخست وزیر رژیم صهیونیستی و وزیر خارجه آمریکا نیز ادعاهایی سخیف را مطرح کردند که واکنش چهره های سیاسی کشورمان را در پی داشت.

سید حسین نقوی حسینی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در همین رابطه با تاکید بر این که آزمایش اخیر دستاورد علمی و پژوهشی کشور است می گوید: همه کشور ها از این تکنولوژی استفاده می کنند و آن ها نیز در آزمایشات خود  با مشکلاتی مواجه می شوند که بعد از بارها پرتاب به موفقیت و تکنولوژی دست پیدا می کنند.

این عضو کمیسیون امنیت و سیاست خارجی با بیان این که فعالیت های موشکی جمهوری اسلامی ایران کاملا دفاعی بوده ، تصریح کرد: رژیم غاصب صهیونیستی و آمریکا حق دخالت در حوزه دفاعی کشور ما را نداشته چون این موضوع ملی و داخلی است و به کسی هم اجازه دخالت در آن را نمی دهیم.

واکنش نماینده مجلس به دخالت های آمریکا و اسرائیل

سید حسین نقوی حسینی در بخشی دیگر از صحبت هایش با اعلام این که برخی از کشور ها در منطقه بیش از ۳۰۰ کلاهک هسته ای دارند ، افزود: آن ها عضو هیچ معاهده بین المللی و Npt هم نمی باشند اما به راحتی هر اقدامی انجام داده و هیچ واکنشی به این موضوع ندارند. از سوی دیگر جمهوری اسلامی ایران با کوچکترین حرکت با سر و صداهای دشمنان  مواجه می شود که این ها همه نشان از سیاست یک بام و دو هوا را دارد.

طی چند روز گذشته پمپئو و نتانیاهو مواضع خصمانه ی قبلی خود را علیه کشورمان تکرار کردند.

نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + هفت =

دکمه بازگشت به بالا
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید