واکنش نماینده مجلس به دخالت‌‌‌های آمریکا و اسرائیل

اخبار سیاسی پایگاه خبری صدای معتمد -عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با تاکید بر دفاعی بودن فعالیت‌‌‌های موشکی گفت: رژیم صهیونیستی و آمریکا حق دخالت در حوزه دفاعی کشور ما را نداشته چون این موضوعی ملی و داخلی است.

بعد از پرتاب ماهواره پیام، برخی کشورهای غربی از اقدام ایران انتقاد کرده و آن را خلاف قطعنامه ۲۲۳۱ عنوان کردند و نخست وزیر رژیم صهیونیستی و وزیر خارجه آمریکا نیز ادعاهایی سخیف را مطرح کردند که واکنش چهره‌‌‌های سیاسی کشورمان را در پی داشت.

سید حسین نقوی حسینی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در همین رابطه با تاکید بر این که آزمایش اخیر دستاورد علمی‌و پژوهشی کشور است می‌گوید: همه کشور‌ها از این تکنولوژی استفاده می‌کنند و آن‌ها نیز در آزمایشات خود  با مشکلاتی مواجه می‌شوند که بعد از بارها پرتاب به موفقیت و تکنولوژی دست پیدا می‌کنند.

این عضو کمیسیون امنیت و سیاست خارجی با بیان این که فعالیت‌‌‌های موشکی جمهوری اسلامی‌ایران کاملا دفاعی بوده، تصریح کرد: رژیم غاصب صهیونیستی و آمریکا حق دخالت در حوزه دفاعی کشور ما را نداشته چون این موضوع ملی و داخلی است و به کسی هم اجازه دخالت در آن را نمی‌دهیم.

واکنش نماینده مجلس به دخالت‌‌‌های آمریکا و اسرائیل

سید حسین نقوی حسینی در بخشی دیگر از صحبت هایش با اعلام این که برخی از کشور‌ها در منطقه بیش از ۳۰۰ کلاهک هسته ای دارند، افزود: آن‌ها عضو هیچ معاهده بین المللی و Npt هم نمی‌باشند اما به راحتی هر اقدامی‌انجام داده و هیچ واکنشی به این موضوع ندارند. از سوی دیگر جمهوری اسلامی‌ایران با کوچکترین حرکت با سر و صداهای دشمنان  مواجه می‌شود که این‌ها همه نشان از سیاست یک بام و دو هوا را دارد.

طی چند روز گذشته پمپئو و نتانیاهو مواضع خصمانه ی قبلی خود را علیه کشورمان تکرار کردند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید