واکنش محمد نصرتی به مستند فوتبال علیه دشمن :این حرفها صحت ندارد

محمد نصرتی بازیکن سابق تیم ملی فوتبال کشورمان در گفتگوی اختصاصی با  پایگاه خبری صدای معتمد نسبت به موارد مطرح شده در مستند فوتبال علیه دشمن واکنش نشان داد.

محمد نصرتی در واکنش به اتهامات وارد شده مستند فوتبال علیه دشمن در مورد خود و بازیکنانی که با دستبند سبز وارد زمین شده بودند،گفت : به همین جمله اکتفا می کنم که نه تنها من بلکه تمام بازیکنان با تمام وجود به میدان رفتیم و بازی کردیم. نه فقط در مقابل کره جنوبی بلکه تمام بازیهایی که به میدان رفتیم با همین انگیزه و با هدف کسب نتیجه بوده است.

بازیکن سابق تیم ملی کشورمان در مورد این بازی ادامه داد: مقابل کره جنوبی در زمین خود و با جو وحشتناک ورزشگاه تا دقیقه ۸۱ از حریف جلو بودیم و ادعاهای مطرح شده در این مستند صحت ندارد.

وی ادامه داد :در زمین کره مساوی کردیم در حالی که تا دقیقه ۸۱ هم از حریف جلو بودیم با این حال حرف و حدیث ها برایم جای تعجب دارد.

محمد نصرتی افزود :حدود ۶-۷ بازیکن تیم ملی دستبند سبز بسته بودند و البته دلیل شخصی من برای بستن دستبند سبز تاسی همیشگی به ائمه معصوم و ابراز همدردی با هموطنانی بود که در آن حوادث جان خود را از دست داده بودند و هدف دیگری نبود.

واکنش محمد نصرتی به مستند فوتبال علیه دشمن :این حرفها صحت ندارد
واکنش محمد نصرتی به مستند فوتبال علیه دشمن :این حرفها صحت ندارد

بازیکن سابق تیم ملی و پرسپولیس در پاسخ به این سوال که چرا چنین ادعایی پس از ۸ سال مطرح می شود گفت: برای من هم جای سوال است که بعد از ۸ سال چرا آقایان در حال نبش قبر هستند در حالیکه ما مشکلات فراتری هم داشتیم که اصلا به آن پرداخته نشده است.

مستند فوتبال علیه دشمن از شبکه چهار سیما و در برنامه به اضافه مستند پخش شد.

در قسمتهایی از این مستند ادعا شده بود : تعدادی از بازیکنان با دست بند سبز وارد زمین شده اند . گویی باز هم قرار است بازیکنان برای یک تیم بازی نکنند. گویی کسی قصدی برای پیروزی ندارد.

مطلب نشر شده در پایگاه خبری صدای معتمد را می توانید با کلیک بر روی لینک روبرو مشاهده نمایید :  اتهام عجیب به بازیکنان ملی پوش ؛ عدم تلاش برای پیروزی + فیلم

این مستند گرچه با واکنش های تند کاربران فضای مجازی همراه بود ولی واکنش محمد نصرتی به این مستند اولین واکنش اهالی فوتبال به مستندی است که بدون هیچ سندیتی به بازیکنان تیم ملی اتهام کم کاری زده است.
برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید