واکنش فرشاد پیوس به غیبت استوکس

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد – فرشاد پیوس پیشکسوت باشگاه پرسپولیس عقد قرارداد با آنتونی استوکس مهاجم پرحاشیه ایرلندی را از اول هم اشتباه دانست و گفت: متأسفانه این بابا آبروی هرچی فوتبالیست را برده است. پرسپولیس با سپاهان بازی داشت، اما این آقا در کلوب‌های شبانه بود! آیا این توجیهی دارد؟

فرشاد پیوس با اشاره به اینکه استوکس در تراکتور تبریز هم نشان داده بود به حاشیه بیشتر از فوتبال علاقه دارد و حالا ثابت شد، افزود: باشگاه مقصر نیست. به عنوان یک بازیکن حرفه‌ای با این آقا قرارداد بسته‌اند و به هر حال پیش‌قراردادی هم پرداخت کرده‌اند.

پیوس در پاسخ به این پرسش که گفته می شود استوکس ظاهراً به بهانه شیوع ویروس کرونا به ایران برنگشته است، گفت: این حرف بهانه است. در امارات که این بابا خوش می‌گذراند هم کرونا آمده و حتی چند نفر هم فوت کرده‌اند. از آن گذشته این همه بازیکن خارجی در فوتبال ایران توپ می‌زنند و حضور دارند. این حرف‌ها چه ارزشی دارد.

لازم به ذکر است؛ مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در صحبت های اخیر خود در واکنش به این پرسش که آیا قبول دارد این باشگاه برای جذب استوکس سیاست اشتباهی را اعمال کرد، اظهار داشته: خیر، ما آن زمان به این بازیکن نیاز داشتیم و باید این کار را می‌کردیم. بازتاب‌ها نیز خوب بود. بازهم در حال مذاکره هستیم تا این بازیکن برگردد.

آنتونی استوکس مهاجم ایرلندی پرسپولیس که در بازیهای این تیم به عنوان بازیکن ذخیره وارد میدان میشد و اتفاقا عملکرد خوبی نیز داشت در حالی وارد ایران نشده است و با تمیش تمرین نمی کند که عکسهای وی در کلوب های دبی در فضای مجازی پخش شده است.

بجز فرشاد پیوس پیشکسوت باشگاه پرسپولیس دیگر پیشکسوتان این باشگاه نیز به رفتار غیرحرفه ای استوکس واکنش نشان داده اند.هنوز تکلیف استوکس با پرسپولیس روشن نشده و وی شیوع ویروس کرونا را بهانه عدم بازگشت به ایران مطرح کرده است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × سه =

دکمه بازگشت به بالا
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید