واکنش رونالدو به شایعات جدایی اش از یوونتوس

شب گذشته ادو آگیره، دوست نزدیک کریستیانو رونالدو و کارشناس برنامه تلویزیونی ال‌چیرینگیتو ادعای قابل توجه و غیرمنتظره ای را مطرح کرد. آگیره که حدود سه سال پیش نیز اولین بار خبر جدایی کریستیانو رونالدو از رئال مادرید را مطرح کرده بود، این بار مدعی شد که فوق ستاره پرتغالی با کارلو آنچلوتی طی هفته‌های گذشته مذاکرات زیادی را انجام داده و مرد ایتالیایی خواهان همکاری دوباره با این بازیکن شده است.

اما ادعای ادو آگیره با واکنش کارلو آنچلوتی همراه بود و سرمربی ایتالیایی رئال مادرید امروز طی بیانیه ای ضمن ادای احترام به کریستیانو رونالدو تاکید کرد که هیچ مذاکره ای برای حضور این بازیکن در لوس بلانکوس نداشته است.

کریستیانو رونالدو هم در پستی اینستاگرامی‌به شایعات اخیر واکنش نشان داده و نوشت: “هر کس من را می‌شناسد، می‌داند که چقدر روی کارم تمرکز می‌کنم. شعار حرف کم تر و عمل بیشتر را از ابتدای کار سرلوحه خود قرار داده ام. با این وجود با توجه به صحبت هایی که طی این مدت زده شد و چیزهایی که نوشته شد، نیاز است موضع خودم را اعلام کنم.
پرداختن نادرست به آینده من در رسانه‌ها بیشتر از این که برای من به عنوان یک انسان و یک بازیکن امری توهین آمیز باشد، بی احترامی‌در رابطه با همه باشگاه هایی است که نام شان آورده می‌شود؛ همچنین مدیران و بازیکن‌‌‌های آن ها.

01635151

قصه من در رئال مادرید نوشته شد و در رابطه با صحبت‌ها و اعداد، با جام‌ها و قهرمانی‌ها و با رکوردها و تیترها به ثبت رسید. داستان من در موزه سانتیاگو برنابئو و در اذهان همگی هواداران باشگاه حک شده است. بیشتر از چیزهایی که به دست آوردم، به خاطر دارم که در آن 9 سال رابطه عمیقا محبت آمیز و سرشار از احترام با آن‌ها داشتم که تا به امروز وجود دارد و همیشه سپاسگزار آن خواهم بود. می‌دانم که هنوز در دل هواداران واقعی رئال مادرید قرار خواهم داشت و آن‌ها هم در دل من هستند.

به جز این ماجرای اخیر در اسپانیا، چندین خبر دیگر هم من را به باشگاه هایی در لیگ‌‌‌های مختلف ربط داد و کسی هم به خودش این زحمت را نداد که حقیقت را جستجو کند. اکنون سکوتم را شکستم تا بگویم نمی‌توانم اجازه دهم کسی با اسم من بازی کند. من روی کار خودم تمرکز کرده ام و برای مواجهه با کل چالش‌‌‌های پیش رو آماده هستم. بقیه چیزها؟ آن‌ها فقط حرف هستند.”

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید