واکنش تند مدیرعامل شهر خودرو علیه اظهارات رحمتی

پدیده یا شهرخودرو؟ یک سال است هواداران فوتبال و مشهدی‌ها نمی‌دانند با کدام اسم این تیم را صدا بزنند و هر چند وقت یکبار، مالکیت یکی از آنها تایید می‌شود که جدیدترینش هم به نام شهرخودرو خورده است.

سید مهدی رحمتی، سرمربی نماینده فوتبال مشهد در جدیدترین اظهاراتش علیه مدیریت باشگاه شهرخودرو انتقاداتی داشت و تاکید کرد که ستاره‌های این تیم در حال فروش به سایر تیم‌ها هستند و با این وضع تیم او دچار مشکل خواهد شد.

اکنون حالا مسعود معمایی، مدیرعامل باشگاه شهرخودرو در واکنش به اظهارات رحمتی مبنی بر فروش بازیکنان و ستاره‌های تیم از سوی مدیریت جدید عنوان کرد: قطعا در مورد او تصمیم‌گیری خواهد شد، چراکه وی نقض مفاد قرارداد عمل کرده و با نشر اکاذیب، اقدام به تشویش و تحریک اذهان عمومی‌داشته است.

او ادامه داد: آقای رحمتی! بس کنید؛ اکبر صادقی، روح‌الله سیف‌اللهی، سعید جلالی، حسن جعفری، فرشاد فرجی و الباقی را ما فروختیم؟ شهامتش را داشته باشید و امضای رضایت‌نامه‌ها را نشان دهید تا مردم متوجه حقایق شوند که همه‌ی این سرمایه‌های باشگاه و استان را بدون اجازه ما به تاراج بردید.

مدیرعامل باشگاه شهر خودرو با بیان اینکه آقایان می‌دانند که ما مستندات فروش این عزیزان را داریم، خطاب به مهدی رحمتی ابراز کرد: شما هرچه اعتبار در مربیگری به‌دست آوردید، از مالک شهرخودرو بوده که به شما اعتماد کرد و حالا به این شکل پاسخ خوبی را می‌دهید؟

او اضافه کرد: ما جلساتی را با اعضای هیئت مدیره داشته‌ایم، اما نه برای فروش بازیکن چراکه شما با سرپرست مدیرعاملی(موقت) همه را فروختید.

مدیرعامل باشگاه شهرخودرو یادآور شد: ما پس از تعطیلات طبق اعلام قبلی، شنبه کارمان را شروع خواهیم کرد و مطمئنا با قدرت به استقبال لیگ برتر در فصل جدید می‌رویم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید