واکاوی علل سقوط فجر سپاسی از زبان مدیر عاملش

مدیرعامل باشگاه فجر سپاسی، عبدالرسول فلاح، در مورد اینکه شما در قضیه سقوط فجر به لیگ دسته اول چقدر خودتان را‌‌‌‌‌‌‌‌ مقصر می‌دایند، اظهار داشت: به عنوان نفر اول باشگاه 120 درصد خودم را‌‌‌‌‌‌‌‌ مقصر می‌دانم، اما ما زورمان نرسید. زیرساخت‌های ما در شیراز جوابگوی لیگ دسته سوم هم نیست چه برسد به لیگ برتر. ما زمین مناسب نداریم، 12 بازی را‌‌‌‌‌‌‌‌ در حافظیه برگزار کردیم که در هر 12 مسابقه ضربه خوردیم و نتوانستیم نتیجه خوبی بگیریم. مورد دیگر که مشکل ما بود، نداشتن منابع مالی ثابت بود.

وی در مورد اینکه بودجه شما برای این فصل  چقدر بود، گفت: سال گذشته ما با 6 میلیارد و 700 میلیون تومان به لیگ برتر صعود کردیم که این کاش نیامده بودیم چون استان ما پتانسیل و گنجایش حضور در لیگ برتر را‌‌‌‌‌‌‌‌ نداشت. بودجه این فصل ما در مجموع به حدود 26 میلیارد می‌رسید، 20 میلیارد قرارداد بازیکنان و کادر فنی بود و مابقی هم هزینه‌های ایام و ذهاب و تغذیه بود.

مدیرعامل فجر سپاسی اظهار داشت: الان هجمه‌ها همه سمت مدیرعامل باشگاه است اما ما از لحاظ ستادی و پشتیبانی همه کارها را‌‌‌‌‌‌‌‌ به خوبی انجام دادیم و اگر کوتاهی بوده عذرخواهی می‌کنم. همان طور که گفتم زورمان همین قدر بود. متأسفانه مسئولان استانی کمکی که باید می‌کردند یا نکردند، یا خیلی دیر انجام داد. شورای شهر 2 میلیارد در عرض 6 ماه کمک کرد و استانداری هم یکی دو میلیارد پرداخت کرد، اما این نوع کار کردن ثمره‌اش این می‌شود که تیم سقوط می‌کند.

وی با اشاره به اینکه برخی الان کارشناس شده‌اند گفت: چطور فصل قبل که قهرمان شدیم و به لیگ برتر صعود کردیم یک نفر هم به ما تبریک نگفت ولی حالا همه مدافع فجر سپاسی شده‌اند و ما منفورترین آدم روی زمین.

فلاح در پایان عنوان کرد: تیم ما شاکله خود را‌‌‌‌‌‌‌‌ حفظ می‌کند و قول می‌دهیم فصل بعد با قدرت به لیگ برتر بازخواهیم گشت.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید