واعظ آشتیانی: منتظر تغییر با تصمیمات جدید هیات مدیره استقلال نیستیم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- امیررضا واعظ آشتیانی مدیرعامل اسبق استقلال در واکنش به اظهارات علی خطیر، معاون اسبق باشگاه استقلال درخصوص تخلف احتمالی باشگاه پرسپولیس و فدراسیون برای ثبت قرارداد بازیکنان جدید، گفت: متأسفانه برخی از رسانه‌های ما به یکسری موضوعات بی‌توجه هستند.

امیررضا واعظ آشتیانی افزود: در حالی که شاهد جنگ روانی عربستانی‌ها هستیم، رسانه‌ها از برخی افراد مصاحبه‌هایی می‌گیرند که این‌ها می‌شود مستمسک و آورده‌های مفت و مجانی برای سعودی‌ها. عربستانی‌ها از خودشان هیچ چیزی ندارند ولی یک موضوع مبهم را مطرح می‌کنند که ما آن را به یک مسئله جدی تبدیل می‌کنیم.

وی ادامه داد: اظهارات تند افراد ناآگاه در این مورد، تبدیل به مدرک برای خارجی‌ها می‌شود که در محاکم AFC و FIFA طرح شکایت کنند و بگویند حتی کارشناسان فوتبال ایران هم ادعای ما را تأیید می‌کنند. در واقع آنها یک موضوع خام و به دور از واقعیت را مطرح می‌کنند ولی متأسفانه منجر به یک سندسازی به دست خودمان می‌شود.

واعظ آشتیانی همچنین درخصوص انتصاب احمد ممدی به عنوان سرپرست مدیرعاملی این باشگاه، اظهار داشت: هیات مدیره فعلی باشگاه استقلال همان هیات مدیره قبلی است. همان هیات مدیره‌ای که احمد سعادتمند را انتخاب و برکنار کرد، امروز باید توسط مجمع برکنار می‌شده است. این هیات مدیره قصور و کوتاهی سعادتمند را تماشاگر بوده و در اطلاعیه‌ ۸ بندی‌شان هم فرار رو به جلو کردند و خودشان را در تصمیمات اشتباه سعادتمند، سهیم نمی‌دانند؛ درصورتی که در هر مرحله می‌توانستند به مدیرعامل تذکر بدهند و ایشان را در مسیر درست هدایت می‌کردند.

واعظ آشتیانی افزود: آنها گذاشتند تمام اتفاقات و کوتاهی‌ها انجام شود و بعد سعادتمند را برکنار کردند. با این وجود الان باید هیات مدیره جدید بر سر کار می‌آمد و به باشگاه سامان می‌داد اما همان هیات مدیره قبلی که خودش در اشتباهات سعادتمند مقصر بوده، ابقا گردیده و تنها مدیرعامل برکنار شده است. با این وضعیت نباید انتظار تغییر یا تصمیمات جدید را داشته باشیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید