واعظ آشتیانی: بازیکن باید حدودش را بداند و تابع باشگاه باشد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- امیررضا واعظ آشتیانی مدیرعامل پیشین استقلال در مورد اینکه سعادتمند گفته بود با فشار هواداران با بازیکنان قرارداد بستم، گفت: وقتی بازی پوپولیستی را آغاز می‌کنید، تاوانش همین می‌شود و حالا باید چنین اقراری کنید.

امیررضا واعظ آشتیانی در توضیح این خبر اظهار کرد: اگر استقلال نتیجه نگیرد، مگر همین هواداران به شما اعتراض نمی‌کنند؟ این صحبت‌ها معنی و منطق ندارد. شما بدون مربی، بازیکن جذب می‌کنید.

او همچنین ابراز کرد: اگر تیم نتایج خوبی نگیرد، مربی حق دارد که بگوید من این تیم را نبستم. این صحبت‌ها نشان‌دهنده ضعف مدیریت است که رفتار پوپولیستی را به راه انداخته و قربانی این رفتار می‌شود.

واعظ آشتیانی با بیان اینکه بندی در قرارداد بازیکنان وجود دارد که آنها باید در چارچوب وظایف خودشان صحبت کنند، تصریح کرد: در مجموعه باشگاه استقلال، آشفتگی وجود دارد که خودشان این آشفتگی را درست کردند.

وی با بیان اینکه حاشیه‌ها ساخته درون باشگاه بوده که ترمیم حاشیه‌های درونی خیلی دشوار است، تصریح کرد: امیدوارم آقایانی که مدعی هنر این موضوع هستند، این هنر را به خرج بدهند و مشکلات را برطرف کنند.

مدیرعامل پیشین استقلال با اشاره به اتفاق مشابهی که در زمان مدیریت خودش رخ داد، گفت: در زمان خودم یک بازیکن، بدون اجازه سرپرست از تیم جدا شد. این اتفاق قابل مقایسه با اظهارات سعادتمند نبود، اما ما این بازیکن را تنبیه کردیم.

او یادآورشد: قاطعانه برخورد کنید و نتیجه بگیرید، نه اینکه فرار رو به جلو داشته باشید. این صحبت‌ها، انتقاد به خودتان و عملکردتان است که نتوانستید یک تیم فوتبال را به خوبی اداره کنید.

مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال در مورد انتقادات امیرارسلان مطهری از کادر فنی آبی‌ها و پاسخ محکم وریا غفوری به او اظهار داشت: رفتار کاپیتان استقلال، منطقی و اصولی بوده و حرف کاملاً صحیحی زده است.

واعظ آشتیانی گفت: بازیکن باید حدودش را بداند و تابع باشگاه باشد. اگر او از تیم رفت، می‌تواند اظهار نظر کند، اما تا زمانی که سرمایه باشگاه است، حق اظهار نظر ندارد. باشگاه نتوانسته تصمیم قاطعی برای این رفتارها بگیرد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید