واعظ آشتیانی: استقلال دارای ثروت شده است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- امیررضا واعظ آشتیانی مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال گفت: از این بابت خوشحالم که در درجه اول استقلال دارای یک ثروت شد، آن هم به واسطه تاکید وزارت ورزش و بعد از آن هم اگر بخواهند این دو باشگاه را به فروش بگذارند، استقلال جدای از برندش یک ثروتی‌ هم دارد حالا از هر طریقی که می‌خواهد واگذار شود.

امیررضا واعظ آشتیانی افزود: بنده از این نگاه خوشحال هستم که بحث حقوقی من یک بحث منطقی بود و به دنبال عوام‌فریبی و رفتارهای پوپولیستی نبودم و می‌خواستم علاقه‌مندان استقلال به این واقعیت برسند که این زمین برخلاف آن چیزی که گفته می‌شد، متعلق به استقلال نیست.

واعظ آشتیانی ادامه داد: من بسیار خوشحال هستم که درباره کمپ مرحوم ناصر حجازی به مردم دروغ نگفتم و همواره بحثم این بود که این زمین متعلق به استقلال نیست، بلکه متعلق به اداره کل تربیت بدنی استان تهران است.

وی تصریح کرد: من نزدیک به ۱۴ سال این بحث حقوقی و قانونی را داشتم که این زمین در یک مقطع ۳ ساله به صورت اجاره‌ای در اختیار استقلال بوده است و بعد از آن هیچ قراردادی وجود نداشته و تاکید من بر این بود که این زمین متعلق به اداره کل تربیت بدنی است.

واعظ آشتیانی ابراز کرد: حتی یکی از خبرگزاری هم در همان ۴،۵ سال پیش از اداره کل تربیت بدنی استعلام گرفت و اعلام شد که این زمین متعلق به اداره کل تربیت بدنی است، حتی استقلال اجاره آن را هم پرداخت نکرده است.

وی خاطرنشان کرد: در هر صورت این ماراتن حقوقی به نتیجه‌ای رسید که معلوم شد چه کسی واقعیت را می‌گفته و چه کسی دروغ. امیدوارم بعد از این افراد با شناخت بیشتر، استدلال بهتر و با مستندات قوی‌تر اظهار نظر کنند تا حقیقت مسائل اینگونه روشن نشود که منجر به آن شود که این افراد اشتباه می‌کردند و شهامت داشته باشند و عذرخواهی کنند.

واعظ آشتیانی در پاسخ به این سوال که واگذاری این زمین چقدر زمان‌بر است؟ گفت: این کار فرایندی دارد، چون این زمین چندین سال پیش توسط سازمان زمین شهری و یا وزارت مسکن و شهرسازی در قالب یک صورتجلسه به اداره کل تربیت بدنی واگذار شده و هم‌اکنون فاقد سند است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید