واعظی: حضور در لیگ قهرمانان آسیا ساده نیست

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- مهدی واعظی دروازه بان اسبق پرسپولیس با اشاره به لزوم جذب دروازه بان جدید برای پرسپولیس گفت: رادو دروازه بان خوبی است و در آینده هم می‌تواند به پرسپولیس کمک کند اما این تیم نه تنها به یک دروازه بان بلکه به دو دروازه بان آماده دیگر نیاز دارد.

مهدی واعظی اظهار کرد: حضور در لیگ قهرمانان آسیا و فصل آینده لیگ برتر ساده نیست و فشردگی لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا پرسپولیس را خسته می‌کند،بخشی از دلیل ضعف رادو در خروج از دروازه به بحث تکنیکی بازمی‌گردد که مربوط به خودش است اما بخشی از این اشتباهات هم تاکتیکی است و مربوط به کل تیم می‌شود.

دروازه بان اسبق پرسپولیس درباره اینکه آیا بی انگیزگی پرسپولیسی‌ها در هفته‌‌‌های اخیر، احتمال دارد در دیدار نیمه نهایی جام حذفی به این تیم ضربه بزند، توضیح داد: شرایط دربی با هر بازی دیگری متفاوت است و وقتی هم قرار باشد که دیدار پرسپولیس با استقلال در نیمه نهایی جام حذفی برگزار شود، شرایط به کل متفاوت می‌شود.

وی ادامه داد: حریفان پرسپولیس و حتی استقلال در هفته‌‌‌های اخیر تیم هایی بوده اند که یا برای کسب سهمیه در تلاش هستند یا برای فرار از سقوط می‌جنگند و بی انگیزگی بازیکنان پرسپولیس به تیم‌‌‌های دیگر و کیفیت لیگ ضربه می‌زند. تمام بازی‌ها مهم است و یک تیم پس از کسب قهرمانی هم باید با همان انگیزه ابتدای فصل و پیش از قهرمانی اش به زمین برود تا حق هیچ تیمی‌تضییع نشود.

واعظی درباره اشتباهات بوژیدار رادووشویچ در خروج از دروازه در دو بازی اخیر پرسپولیس گفت: فیزیولوژی رادو همین است. وی چارچوب را خوب می‌بیند، شوت گیر خوبی است، تک به تک‌ها را خوب دفع می‌کند اما در خروج از دروازه ضعف هایی دارد و ایده آل نیست. هرچند رادوشوویچ دروازه بان ششدانگی است که برای بیرانوند جایگزین خوبی بوده است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید