واسعی: دوباره مقابل پرسپولیس گلزنی می‌کنم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- سعید واسعی هافبک تیم فوتبال پیکان با اشاره به برگزاری بازی بدون تماشاگر گفت: از آنجایی که تیم ما آنچنان تماشاگر ندارد و بیشتر بازیکن‌ساز است ما امیدواریم که در شرایط برابر اکنون که پرسپولیس از حضور طرفدارانش محروم است، بازی کنیم.

سعید واسعی اظهار کرد:ما یکی از بهترین خط حمله‌های لیگ را در اختیار داریم اما متاسفانه شانس چندان با ما یار نبوده تا بتوانیم نتایج که درخور شان تیم پیکان است را به آن صورت کسب کنیم.

واسعی با تاکید بر اینکه ما سعی می‌کنیم بدون تماشاگر نتیجه بازی را به سود خودمان رقم بزنیم، تصریح کرد: مطمئنیم که اصلا به سقوط کردن فکر نمی‌کنیم و ما دیگر به باخت فکر نمی‌کنیم.

وی با بیان اینکه چند هفته‌ای است که تمرینات را سپری کردیم و آماده سازی گروهی را انجام دادیم، ابراز کرد: بازی‌های تدارکاتی خوبی هم مقابل استقلال و شهرخودرو مشهد انجام دادیم.

واسعی افزود: شرایط به طوری پیش رفته که ما دوباره برای ادامه مسابقات آماده هستیم و باید مقابل تیم بزرگی مانند پرسپولیس بازی کنیم. طبیعتا تیم ما انگیزه‌های خاص خودش را دارد. در جدول رده بندی جایگاه ما و پرسپولیس قابل مقایسه نیست.

بازیکن پیکان درخصوص گلزنی در مسابقه رفت و شادی گلی که انجام داده بود و همچنین برنامه‌اش برای بازی برگشت گفت: واقعا نمی‌دانم چرا شادی گلی که ناگهانی انجام دادم به این اندازه جنجالی شد.

وی ادامه داد: قصدی نداشتم و الان به این موضوع فکر می‌کنم که اگر دوباره مقابل پرسپولیس گلزنی کنم، که به این موضوع امیدوارم چه واکنشی داشته باشم و اینطور بگویم که یک سورپرایز کوچولو برای پرسپولیس دارم که با کمک همبازیان و اعتماد کادرفنی ان شاالله عملی شود.

واسعی با اشاره به برگزاری بازی بدون تماشاگر گفت: از آنجایی که تیم ما آنچنان تماشاگر ندارد و بیشتر بازیکن‌ساز است ما امیدواریم که در شرایط برابر اکنون که پرسپولیس از حضور طرفدارانش محروم است، بازی کنیم. ما سعی می‌کنیم بدون تماشاگر نتیجه بازی را به سود خودمان رقم بزنیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید