واسعی: آرزوی هر بازیکنی است که لباس مقدس استقلال را بپوشد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- سعید واسعی بازیکن جدید تیم فوتبال استقلال در واکنش به بحث‌هایی که در مورد پرسپولیسی بودن او مطرح شده است، گفت: بحث پرسپولیسی بودن من شیطنت برخی‌هاست.

سعید واسعی اظهار کرد: در یک برنامه تلویزیونی، مجری برنامه از من پرسید طرفدار کدام تیم هستی که گفتم از بچگی طرفدار یک تیم بودم، سپس پرسید دوستان پرسپولیسی بیشتر داری یا استقلالی که گفتم دوستان پرسپولیسی‌ام بیشتر هستند، اما من دوستان استقلالی دوست‌داشتنی زیادی دارم.

وی با تاکید بر اینکه امیدوارم بتوانم استقلالی‌ها را روسفید کنم، تصریح کرد: من در تلاش کسب قهرمانی برای این تیم بزرگ هستم و از اینکه در این تیم حضور دارم بسیار خوشحالم.

واسعی درباره پیوستنش به تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: اگر مشکلی پیش نیاید، امروز رضایت‌نامه‌ام از سوی باشگاه پیکان صادر خواهد شد تا در خدمت استقلال باشم و به آرزوی قلبی ام برسم.

بازیکن جدید تیم فوتبال استقلال یادآورشد: آرزوی هر بازیکنی است که لباس مقدس استقلال را بپوشد من هم همین آرزو را دارم و در نیم‌فصل هم قرار بود به این تیم بزرگ بیایم.

واسعی با تاکید بر اینکه تمام تلاش را می‌کنم که در این تیم بهترین عملکرد را داشته باشم خاطرنشان کرد: امیدوارم بتوانیم در کنار بازیکنان، قهرمانی برای استقلال کسب کرده و روزهای خوب این تیم را تکرار کنیم.

او درباره واکنش هواداران استقلال به حضورش در جمع آبی‌پوشان خاطرنشان کرد: پیام‌هایی که در صفحه شخصی‌ام از هواداران می‌رسد خوشحال‌کننده است. امیدوارم آن عملکردی که از من توقع دارند را به نمایش بگذارم و برای تیم بزرگ استقلال مثمرثمر باشم.

واسعی درباره اینکه در سال‌های اخیر برخی از بازیکنانی که به استقلال و پرسپولیس پیوسته‌اند، نتوانسته‌اند به مانند تیم‌های قبلی‌شان نمایش خوبی داشته باشند، گفت: آدم هر جایی که می‌خواهد برود، فکر می‌کند. استقلال تیم بزرگی است و توقع در این تیم بالاست. باید بی‌وقفه تلاش کنیم تا روزهای قهرمانی را با استقلال تکرار کنیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید