هیولایی به نام لیورپول

 تیم لیورپول که پیش از تعطیلات بازی‌‌‌های ملی دچار تزتزل شده بود، دیشب نمایش بی حرف و حدیثی مقابل آرسنال داشت و توانست با به ثمر رساندن چهار گل حریف خود را مغلوب کند.

در دقایق ابتدایی نیمه اول اتفاق خاصی روی دروازه دو تیم رخ نداد و از اواسط نیمه اول بود که به یکباره جریان مسابقه هیجان انگیز شد. ارسال ترنت الکساندر آرنولد با ضربه تیاگو همراه شد و آرون رمزدیل به خوبی واکنش  نشان داد. اما در ریباند این بار سادیو مانه فاصله ای تا باز کردن دروازه آرسنال نداشت که دروازه بان این تیم باز هم به خوب واکنش نشان داد.

01666400

در دقیقه 34 این بار محمد صلاح با حرکت به سمت داخل فرصت داشت گل اول لیورپول را به ثمر برساند، اما ضربه او بعد از واکنش رمزدیل  از بالای دروازه آرسنال با اختلاف کمی‌به بیرون رفت.

در ادامه یورگن کلوپ و میکل آرتتا در کنار خط به شدت با یکدیگر درگیری لفظی پیدا کرده و هر دو سرمربی اخطار گرفتند. در دقیقه 36 این بار ترنت الکساندر آرنولد فاصله ای تا باز کردن دروازه آرسنال نداشت، اما شوت او نیز با عکس العمل آرون رمزدیل همراه شد.

01666409

اما در دقیقه 39 حملات لیورپول جواب داد و این تیم بالاخره به گل رسید. ارسال آرنولد از روی یک ضربه ایستگاهی دقیق بود و سادیو مانه با ضربه سر تماشایی خود موفق شد دروازه توپچی‌ها را باز کند.

در دقیقه 43 ارسال رو به بیرون بوکایو ساکا با ضربه لوکونگو همراه بود، اما ضربه این بازیکن را آلیسون بکر مهار کرد تا نیمه اول با همان تک گل برتری بخش سادیو مانه به سود لیورپول به اتمام برسد.

لیورپول نیمه دوم را هجومی‌آغاز کرد و در دقیقه 52 به گل دوم خود نیز دست یافت. اشتباه عجیب تاوارس و پاس رو به عقب تابارس با توپربایی دیگو ژوتا همراه شد و او بعد از دریبل کردن آرون رمزدیل موفق شد به راحتی گل دوم لیورپول را نیز وارد دروازه حریف کرد.

در دقیقه 57 و روی ریباند ضربه آرنولد بود که لیورپول روی ارسال دیگو ژوتا و ضربه تماشایی سادیو مانه می‌توانست به گل سوم هم دست یابد، اما ضربه این بازیکن را آرون رامسدل به خوبی دفع کرد. دقایقی بعد این بار محمد صلاح با حرکت از سمت راست دیگو ژوتا را در محوطه صاحب موقعیت کرد، اما ضربه محکم او به زاویه مخالف با مهار رامسدل همراه شد.

01666412

اما در دقیقه 73 لیورپول به گل سوم هم دست یافت. حرکت سادیو مانه از سمت چپ و ارسال دقیق او در مقابل دروازه خالی به محمد صلاح رسید و این بازیکن به راحتی موفق شد گل سوم تیمش را هم به ثمر برساند.

اما توفان لیورپول ادامه یافت و این تیم در 78 به گل بعدی رسید. این بار و با پاس صلاح، آرنولد از سمت راست حرکت کرد و ارسال زمینی او در برابر دروازه خالی نصیب مینامینو شد تا او نیز نام خود را بین فهرست گلزنان لیورپول ثبت کند.

در ادامه لیورپول که از پیروزی خود اطمینان داشت موفق به اداره جریان بازی شد و در نهایت با همان چهار گل حریف خود را مغلوب کرد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد صدای معتمد:
بستن
دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید