هومن افاضلی: تیم ملی با نفرات ویلموتس موفق نخواهد شد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- هومن افاضلی کارشناس فوتبال کشورمان در خصوص اینکه بازیکنان قدیمی مثل شجاعی و دژاگه به اردو دعوت نشدند، گفت: آنچه مسلم است این تیم، تیم ملی اصلی برای حضور در مسابقات مقدماتی نخواهد بود و لیست قطعا دستخوش تغییرات زیادی خواهد شد.

هومن افاضلی افزود: کادرفنی تیم ملی از بازیکنانی مثل شجاعی و دژاگه شناخت کاملی دارند و نیازی نیست در چنین اردوهایی حضور داشته باشند. سرمربی تیم ملی می‌خواهد از توانایی و عملکرد سایر بازیکنان هم شناخت پیدا کند و از سوی شخصی هم تا الان اعلام نشده که بازیکنانی که در اردو حضور ندارند دیگر دعوت نخواهند شد. سرمربی تیم ملی فوتبال در صورت نیاز بازیکنان را به اردو دعوت خواهند کرد.

وی در خصوص عملکرد تیم ملی فوتبال در دیدار دوستانه مقابل ازبکستان گفت: با توجه به اینکه نفرات جدید زیادی به اردوی تیم ملی دعوت شدند، بعد از مدت‌ها تیم ملی با ترکیبی متفاوت مقابل ازبکستان بازی کرد و بازیکنان خیلی با هم هماهنگ نبودند. نکته با اهمیت بازی تیم ملی این بود که بازیکنانی که برای اولین بار بازی می‌کردند از انگیزه و انرژی زیادی برخوردار بودند.

هومن افاضلی افزود: در خصوص عملکرد تیم ملی فوتبال در دیدار دوستانه مقابل ازبکستان به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: با توجه به اینکه نفرات جدید زیادی به اردوی تیم ملی دعوت شدند، بعد از مدت‌ها تیم ملی با ترکیبی متفاوت مقابل ازبکستان بازی کرد و بازیکنان خیلی با هم هماهنگ نبودند. نکته با اهمیت بازی تیم ملی این بود که بازیکنانی که برای اولین بار بازی می‌کردند از انگیزه و انرژی زیادی برخوردار بودند.

هومن افاضلی ادامه داد: اسکوچیچ با شناختی که از فوتبال ایران دارد، تصمیم به استفاده از بازیکنان جدید در ترکیب تیم ملی گرفت و با دعوت از نفرات جدید و باانگیزه روح تازه‌ای به تیم ملی دمید. او می‌خواهد این موضوع را به ما بگوید که تیم ملی با نفرات دعوت شده از سوی ویلموتس موفق نخواهد شد همانطور که تا الان هم در جدول مسابقات مقدماتی جام جهانی موقعیت خوبی نداریم. آنچه مشخص است کار در تیم ملی با فعالیت در باشگاه متفاوت و زمان‌بر است و باید به هر کس که در رأس کادرفنی تیم ملی قرار می‌گیرد فرصت داد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید