هوشنگ نصیرزاده: نگارش قرارداد بازیکن مهارت بیشتری نیاز دارد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- هوشنگ نصیرزاده عضو هیات رئیسه سازمان لیگ در پاسخ به این سوال که منع به کارگیری بازیکن یا مربی خارجی دائمی‌است یا برای فصل بعد؟گفت: این تصمیم فقط برای سال آینده است. همیشه در مقابل تغییرات مقاومت هست.

هوشنگ نصیرزاده اظهار کرد: بازیکن خارجی نیاید به چند دلیل. مسائل تحریمی‌و مسائل ارزی. همه چیز به ضرر ماست. ما با یک قانون نانوشته از فیفا مواجهیم که تمام رای‌ها را چشم بسته به نفع بازیکن‌ها یا مربی‌ها صادر می‌کند.

وی افزود: نگارش قرارداد، اهمیت و مهارت بیشتری برای مربی نیاز دارد تا بازیکن. چون شما برای بازیکن هرچه بنویسید، فیفا برای خودش استانداردهای خودش اهمیت دارد. ولی چون آیین نامه ی نقل و انتقالات مربی در جهان وجود ندارد، باید نوع نگارش قرارداد با مربی طوری باشد که بتوان از آن استفاده کرد.

هوشنگ نصیرزاده تصریح کرد: مشکلاتی که از طریق مربی‌ها ایجاد می‌شود به این دلیل است که برای شکایت به سراغ قرارداد می‌روند. اما برای بازیکنان اینجوری نیست. تیم‌‌‌های لیگ برتری باید توجه داشته باشند که بازیکن خارجی که می‌آورند اگر دو ماه از عدم پرداخت مطالباتشان بگذرد شکایت می‌کنند. اما متاسفانه با وجود تمام هشدارها، اصلا به این قضیه توجه نمی‌کنند.

او یادآورشد: الان اعلام شده که فعلا بازیکن و مربی خارجی وارد نشوند. یک لیستی کمیته آموزش فدراسیون داده که ۱۴۰۰ مربی الف و حرفه ای داریم. باید برای این‌ها اشتغال ایجاد کرد. خیلی از بازیکن هایی که آمدند مشکل داشتند.

هوشنگ نصیرزاده خاطرنشان کرد: باید بگویم که سازمان لیگ حق این که قانون گذاری بکند را ندارد. این در دست فدراسیون فوتبال است. این خبر برای این رسانه ای شد که اگر تیمی‌دارد با یک بازیکن یا مربی مذاکره می‌کند، این کار را متوقف کند. من فکر می‌کنم این ممنوعیت کمتر در موردش مقاومت وجود داشت. چون یک سری مشکل ارزی ما داریم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید