هوشنگ نصیرزاده: برخی طرفداران استقلال علاقه به برد النصر داشتند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- هوشنگ نصیرزاده یک کارشناس فوتبال ایران با اشاره به اصطلاح پنجره نقل و انتقلات گفت: هنگامی که با موس در رایانه کلیک‌ کنید، پنجره های متعددی باز می‌شود. زمانی که گفته می‌شود پنجره نقل و انتقالاتی را ببندید، به این معناست که اگر تیمی خواست مدارکش را بارگذاری و آپلود کند، فدراسیون، این پنجره را ببندد. قبلا پنجره نقل و انتقالات را فیفا می‌بست اما اکنون این اقدام را فدراسیون ها انجام می‌دهند.

هوشنگ نصیرزاده با تاکید بر اینکه فصل نقل و انتقالات کشورها حدود دو ماه است، عنوان کرد: برانکو یا وکیلش از روی عمد زمانی را برای رفتن به فیفا انتخاب کردند تا بتوانند پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس را هدف قرار دهند. آنها اعلام کردند که پولی به ما داده نشده تا فیفا فرصتی یک ماهه دهد و پس از این پنجره نقل و انتقالات را ببندند.

هوشنگ نصیرزاده درباره بی تاثیری شکایت باشگاه النصر در خصوص نقل و انتقالات پرسپولیس اظهار داشت: عربستان علاقه زیادی به برد النصر و صعود به فینال داشت. پیروزی در مسابقات ورزشی ابلاغ توانمندی آن کشور است.

وی افزود: به همین دلیل کشوری مانند قطر از بازیکنانی با ملیت های مختلف در تیم های ملی دوومیدانی و فوتبال خود استفاده می‌کند تا قهرمان آسیا شود یا در المپیک مدال گیرد و به سطح بالاتر بیاید. این نکته ظریفی است که برخی کشورها به آن توجه می‌کنند و ما بی توجه هستیم.

هوشنگ نصیرزاده در پایان صحبت هایش با اشاره به اینکه برخی طرفداران استقلال علاقه به برد النصر داشتند، گفت: برخی الهلالی های عربستان نیز علاقه به برد تیم فوتبال پرسپولیس داشتند. تصاویری از شادی آنها بعد از آخرین پنالتی تیم فوتبال پرسپولیس دیده شده است. بنابراین رقابت های باشگاهی بعضی مواقع ممکن است به حوزه ملی تسری پیدا نکند اما برای ما وجود دارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید