هوشنگ نصیرزاده: الان همه تیم‌ها جا نیفتادند و این یک واقعیت است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- هوشنگ نصیرزاده معاون ورزشی جدید باشگاه تراکتور در مورد شرایط این تیم در لیگ برتر و اهداف این باشگاه گفت: الان همه تیم‌ها جا نیفتادند و این یک واقعیت است.

همیشه در لیگ ایران تا هفته پنجم ممکن است نتایج کاذب حاصل شود، ولی از هفته پنجم به بعد همه تیم‌ها شکل واقعی خود را پیدا می‌کنند. ما تیمی‌پر مهره هستیم که تلفیق تجربه و جوانی را با هم داریم که این‌ها می‌تواند در بحران یک تیم را نجات دهند.

هوشنگ نصیرزاده در خصوص اینکه فصل گذشته و در زمان جدایی از باشگاه ماشین‌سازی اختلافاتی با زنوزی داشت و حتی اتهاماتی از سوی مالک باشگاه تراکتور به او زده شد اما اکنون دوباره با مالک باشگاه تراکتور همکاری می‌کند، گفت: آن صحبت‌ها کلا سوءتفاهم بود و طرفین متوجه شدند که موضوع باید حل شود و الان برای کار کردن با هم مشکلی نداریم.

وی درباره انتخابش به‌ عنوان معاون ورزشی باشگاه تراکتور اظهار داشت: ما یک هلدینگ داریم که آن تشکیلات را یک مدیرعامل طبق قانون تجارت کنترل می‌کند. یکی از زیر مجموعه‌های آن هلدینگ، باشگاه‌های ورزشی است که قرار شد تمام امور ورزشی توسط بنده کنترل و اداره شود و نمایندگی باشگاه تراکتور در فدراسیون و نهادهای مرتبط با ورزش بر عهده من خواهد بود.

هوشنگ نصیرزاده ابراز کرد: مکاتبات مرتبط با فدراسیون و واحدهای زیر مجموعه آن توسط من ارسال می‌شود. قرار ما این بود مجموعه‌ نفراتی که تازه به تراکتور آمده با ساختار جدید به طور کامل به دنبال رونق کسب و کار و درآمدزایی باشد و امور مرتبط با ورزش کاملا به بنده سپرده شده است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید