هورا!!!! منچستر یونایتد این بار فقط دو گل خورد!

امروز در حساس ترین بازی این هفته فوتبال انگلیس و حتی اروپا منچستریونایتد در ورزشگاه اولدترافورد میزبان منچسترسیتی بود که در نهایت این بازی با نتیجه 2-0 به سود شاگردان پپ گواردیولا پایان یافت.

منچستر سیتی شروعی طوفانی داشت و توانست در همان لحظات ابتدایی بازی به گل اول دست پیدا کند. در دقیقه 7 ارسال ژائو کانسلو به روی دروازه با گل به خودی عجیب اریک بایی همراه شد تا تیم پپ گواردیولا با یک گل پیش بیفتد.

در دقیقه 22 اشتباهات پیاپی مدافعان منچسترسیتی می‌توانست دوباره برای این دردسرساز شود اما نهایتاً هر طور که بود ویکتور لیندلوف توپ را از جلوی پای کوین دی بروین به کرنر فرستاد.

در دقیقه 26 اولین موقعیت مهم منچستریونایتد خلق شد. ارسال لوک شاو به روی دروازه با ضربه والی کریستیانو رونالدو همراه شد اما ادرسون واکنش خوبی داشت و توپ را دور کرد.

01661620

 

در دقیقه 29 منچسترسیتی تا آستانه زدن گل دوم نیز پیش رفت اما ضربه گابریل ژسوس با واکنش استثنایی داوید دخیا به کرنر فرستاده شد. چند ثانیه بعد باز هم دخیا این بار روی شوت کانسلو دروازه منچستر یونایتد را نجات داد.

در دقیقه 34 باز هم داوید دخیا اجازه نداد اختلاف به بیش از یک گل افزایش پیدا کند. ضربه کوین دی بروین با واکنش فوق العاده دخیا به کرنر فرستاده شد. باز هم چند ثانیه بعد دروازه بان اسپانیایی نجات بخش ظاهر شد و ‌این بار روی ضربه گابریل ژسوس واکنشی عالی داشت.

در حالی که بازی به لحظات پایانی خود در نیمه اول نزدیک می‌شد منچسترسیتی توانست گل دوم را هم به ثمر برساند. ارسال ژائو کانسلو به روی دروازه با ضربه تمام کننده برناردو سیلوا همراه شد تا نیمه اول 2-0 تمام شود. البته داوید دخیا نیز روی این گل بی تقصیر نبود.

نیمه دوم متعادل آغاز شد اما باز هم منچسترسیتی برتری نسبی نسبت به منچستر یونایتد داشت. در دقیقه 66 اما باز هم این سیتی بود که می‌توانست به گل دست پیدا کند ولی کنترل و ضربه بد ایلکای گوندوگان باعث شد این فرصت برای شاگردان پپ گواردیولا از دست برود.

در دقیقه 76 باز هم این کوین دی بروین بود که فرصت داشت دروازه منچستریونایتد را باز کند اما ضربه والی و عجیب او با اختلاف زیاد از کنار دروازه داوید دخیا به بیرون رفت.

در دقیقه 81 بدشانسی باعث شد منچسترسیتی نتواند گل سوم را وارد دروازه منچستر یونایتد کند. حرکت فوق العاده فیل فودن با ضربه این بازیکن همراه شد که توپ با بدشانسی به تیر دروازه برخورد کرد و به بیرون رفت.

در دقیقه 87 این بار جان استونز پیش‌تاخته بود که می‌توانست دروازه منچستریونایتد را باز کند اما ضربه این بازیکن با اختلاف بسیار ناچیز از کنار دروازه داوید دخیا به بیرون رفت.
در ادامه نیز منچسترسیتی توپ و میدان را در اختیار داشت اما اتفاق دیگری رخ نداد تا بازی با همان دو گل به سود شاگردان پپ گواردیولا به اتمام برسد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید