هوادار – عنایتی؟!!!

 فصل بیست و یکم لیگ برتر را تیم فوتبال هوادار تهران بدون احتساب نتیجه بازی با صنعت نفت آبادان با رتبه دهم به پایان رساند که قرار است درخصوص نتیجه این مسابقه و بر اساس گزارش ناظر بازی در کمیته انضباطی تصمیم گیری شود.

رضا عنایتی سرمربی هوادار امروز در فضای مجازی عکسی را با عنوان “به امید دیدار با غیرت‌ها” منتشر کرد و از این جمله به نظر می‌رسد که او از جمع بنفش‌های تهران جدا خواهد شد.

با این حال  مشخص شد مدیران باشگاه هوادار طبق قول و قرار قبلی در انتظار تمدید قرار داد سرمربی هستند. البته او قرار بود طی روزهای گذشته در دفتر باشگاه حاضر شود و به مذاکره بپردازد اما سفر به مشهد این موضوع را به تاخیر انداخت. به این ترتیب مسئولان باشگاه هوادار قرار است طی روزهای آینده در دفتر این باشگاه برای تمدید قرارداد با او جلسه‌ای را برگزار کنند. این در حالیست که گفته می‌شود عنایتی دو پیشنهاد جدی از دو تیم لیگ برتری دارد.

تیم فوتبال هوادار قرار است دور جدید تمرینات خود را در اوایل تیر آغاز کند و مسئولان هوادار معتقدند متن منتشر شده از جانب عنایتی در فضای مجازی اشاره به تمدید قرارداد و آغاز تمرینات فصل جدید دارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید