همدانی: ممنوعیت ورود بازیکنان خارجی کارشناسی شده نیست

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- ستار همدانی پیشکسوت تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه ممنوعیت ورود بازیکنان خارجی به تیم‌‌‌های استقلال و پرسپولیس به هیچ عنوان کارشناسی شده نیست، گفت: یعنی سپاهان و تراکتور و بقیه بروند خرید کنند و سه تا بازیکن خارجی بگیرند ولی استقلال و پرسپولیس نتوانند؟

ستار همدانی اظهار کرد: طبیعی است که این روش غیر اصولی است و تنها برای پوشش نقاط ضعف مدیریتی در باشگاه‌‌‌های پرسپولیس و استقلال اتخاذ شده است.

وی درپاسخ به اینکه چرا باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس نیروهای ناکارآمد خارجی جذب می‌کنند؟ ابرازکرد: برای اینکه مدیر فنی و متخصص برای این دو باشگاه انتخاب نمی‌شود.

همدانی با تاکید بر اینکه یکی از مشکلات بزرگ استقلال نداشتن ساختار مناسب است، اضافه کرد: برای همین هم مدیریت‌‌‌های عاملشان اینقدر زود تغییر می‌کنند؛هر زمان از این افراد متخصص در باشگاه استفاده شود مشکلات به حداقل می‌رسند.

وی با اشاره به اینکه در باشگاه و در بخش‌های حقوقی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و فنی متخصصانی وجود ندارند و کمیته‌‌‌های مشخصی برای این موارد نیست، ادامه داد: پس طبیعتاً یک جای کار می‌لنگد.

همدانی در پاسخ به اینکه فکر می‌کنید چند درصد از وعده‌‌‌های سعادتمند عملی می‌شود؟ یادآورشد: به هر حال مدیرعامل جدید در تلاش است اما قطعاً همه وعده‌هایی که داده عملیاتی نمی‌شود. چرا که در باشگاه بزرگی مانند استقلال آزمون و خطا زیاد داریم.

وی خاطرنشان کرد: متاسفانه پیش از این شاهد تغییرات زیادی در بخش مدیریت باشگاه بودیم که هر بار شکست مواجه شده و به مخاطب می‌فهماند انتخاب‌ها بدون مطالعه بوده اند.

همدانی گفت: من چون شناخت زیادی از آقای سعادتمند ندارم نظر خاصی هم نمی‌توانم بدهم فقط این را می‌دانم که ایشان از روز اولی که به باشگاه آمده در حال قول دادن و امیدوار کردن هواداران است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید