همدانی: معرفت در ایران جای خود را به مسائل دیگری داده

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- ستار همدانی پیشکسوت تیم فوتبال استقلال با اشاره به فرا رسیدن سالگرد اولین قهرمانی استقلال در آسیا گفت: استقلال باشگاه بزرگی است و همیشه ساختار قوی داشت.

ستار همدانی اظهار کرد: بزرگان فوتبال تعریف کرده‌اند که استقلال چه باشگاه بزرگی بود و از بازیکنان خواسته می‌شد که در کنار ورزش به تحصیل‌ خود ادامه بدهند.

وی با اشاره به اینکه وقتی پایه‌های یک تیم درست باشد به موفقیت می‌رسد، تصریح کرد: از همان دوران ابتدای تاسیس باشگاه، بحث فرهنگی و ورزشی به معنای واقعی دیده می‌شد و در کنار ورزش و قهرمانی، فرهنگ هم وجود داشت.

همدانی یادآورشد: باشگاه استقلال از ابتدا برنامه‌محور بود و افق قهرمانی در آسیا داشت که نتیجه‌اش کسب دو قهرمانی در آسیا و چندین قهرمانی در سطح کشور بود.

وی با تاکید بر اینکه باشگاه استقلال پتانسیل بالایی دارد، اما در سال‌های اخیر به جای اینکه ستون‌های باشگاه را قوی کنند آن را از بین برده‌اند، افزود: استقلال همچنین سابقه حضور در ۴ فینال آسیا و رسیدن به مرحله نیمه‌نهایی قاره را دارد.

همدانی در خصوص ادامه بازی‌های لیگ برتر یا اعلام تیم قهرمان این فصل لیگ اظهار نظرکرد: ما باید حافظ منافع و سلامتی مردمان باشیم اما متاسفانه انسانیت و معرفت در ایران جای خودش را به مسائل دیگری داده است.

وی با اشاره به اینکه ظاهرا باید همیشه بی‌توجهی خودمان را نسبت به اولین آیتم زندگی یعنی سلامتی نشان دهیم، ادامه داد: اولویت همه این است که سلامت باشند و مهم نیست چه تیمی‌قهرمان شود، امروز در دنیا می‌خواهند با ویروس کرونا بجنگند، اما برخی‌ در ایران دنبال مسائل دیگری هستند.

همدانی در پایان صحبت هایش خاطرنشان کرد: در دنیا نمی‌بینیم که کسی بخواهد مقابل سلامتی قرار بگیرد، چون سلامتی مردم در اولویت همه چیز قرار دارد، اما در ایران درگیر مسائلی هستیم که قابل توصیف نیست و شرم آور است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید