همدانی: ساختار باشگاه استقلال فوق العاده خراب است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- ستار همدانی پیشکسوت آبی پوشان تهرانی گفت: اگر سعادتمند می‌خواهد در این باشگاه پر سر و صدا موفق شود باید ساختار این باشگاه را که فوق العاده خراب است را اصلاح کند.

ستار همدانی در مورد جلسات متعددی که پیشکسوتان با مدیرعامل باشگاه استقلال برگزار کرده اند اظارکرد: سعادتمند جدیداً به استقلال آمده است البته در هیئت مدیره بوده و تجربه خوبی دارد.

همدانی افزود: سعادتمند باید کمیته‌های تخصصی تشکیل داده تا بتواند شرایط خوبی را فراهم کند نه اینکه با این بدهی‌ها از چاله به چاه بیافتدف سعادتمند باید عملکرد دقیقی داشته باشد و از تجربیات با تجربه‌ها استفاده کند.

وی اضافه کرد: اوحرف‌های قشنگی می‌زند و امیدوارم بتواند حرف‌هایش را عملی کند، او باید با جباری، حسن روشن و دیگر قدیمی‌های استقلال صحبت کرده و یک اتحاد بوجود بیاورد تا مشکلات استقلال برطرف شود.

همدانی درمورد خصوصی سازی استقلال سال جاری ابراز کرد: تیم‌‌‌های استقلال و پرسپولیس تیم پتانسیل درآمدزایی دارند و می‌توانند در بورس حضوری پرقدرت داشته باشند و افراد با تجربه می‌توانند از این دو باشگاه درآمد بالایی بدست بیاورند.

وی ادامه داد: این دو تیم میلیون‌ها مشتری دارند و این مشتری‌ها، هواداران آنها هستند. باید با یک برنامه ریزی صحیح تشکیل اتاق فکر، کمیته‌های تخصصی و افراد متخصص این دو باشگاه را که از پتانسیل خوبی برخوردار هستند به اهلش سپرد.

همدانی با اشاره به اینکه واگذاری سرخابی‌ها به بخش خصوصی ساده نیست و تا به اینجا سازماندهی شده نبود و بیشتر به یک دکور شباهت داشته است، خاطرنشان کرد: مطمئناً خریداران این دو باشگاه می‌توانند سود کلانی از دو تیم بدست آورده و بدهی‌ها برای آنها مشکل ساز نشود.

پیشکسوت باشگاه استقلال در پایان و در پاسخ به این سوال که برخی‌ها می‌گویند یک تیم را به عنوان قهرمان این فصل معرفی کنیم خاطرنشان کرد: قهرمان باید در طول بازی‌ها معرفی شود. شرایط کشور خوب نیست. کرونا باعث شده مردم آرامش کافی نداشته باشند. بنابراین مطرح کردن یک تیم به عنوان قهرمان درست نیست. باید بیشتر به فکر سلامت جان مردم باشیم.
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید