همدانی: استقلال به آشفته بازار تبدیل شده

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- ستار همدانی پیشکسوت باشگاه استقلال با بیان اینکه وقتی شرایط باشگاه را دیدم، دلم گرفت که چرا استقلال این شرایط را دارد. مردم چه گناهی کرده‌اند، گفت: باشگاه ساختار خود را از دست داده و هیچ چیزی سر جای خود نیست.

ستار همدانی با اشاره به اینکه در اندک زمانی که به‌عنوان سرپرست تیم در استقلال حضور داشتم باشگاه با سوءمدیریت مواجه بود، اظهارکرد: این باشگاه به آشفته بازار تبدیل شده و هیچ‌کسی شرح وظایف خود را نمی‌دانست و همه در کار یکدیگر دخالت می‌کردند.

او با تاکیدبر اینکه اگر مدیریت درست و اصولی باشد و اجازه اظهارنظر به هر فردی ندهد، ساختار باشگاه درست خواهد شد، ابراز کرد: هر فردی با عشق و علاقه بیاید و تمرکز داشته باشد می‌تواند موفق باشد، اما در این مدت مدیران زیادی آمدند و رفتند که تمرکز یا عشقی نداشتند.

وی تصریح کرد:یکی از آیتم‌های موفقیت برای باشگاه نظم است. مسئله بعدی تأمین منابع مالی است تا بازیکنان و کادر فنی با خیال راحت تمرکزشان روی مسائل فنی باشد.

این پیشکسوت با بیان اینکه نگاه ما به استقلال است و دوست داریم این باشگاه بار دیگر جان بگیرد، یادآورشد: هر کسی انتخاب می‌شود وظیفه داریم حمایت کنیم، اما گله من از کسانی است که از گذشته تا الان مدیران زیادی برای استقلال انتخاب کرده‌اند.

او ادامه داد: هواداران استقلال در سال‌های اخیر خیلی اذیت شده‌اند و باید تدبیری بیندیشند که فصل بعد این تیم قهرمان شود. مدیران باشگاه باید جدی‌تر از گذشته برنامه داشته باشند و تصمیم بگیرند. در سال‌های اخیر، مدیران با شعار خدمت به مردم آمدند، اما به خودشان خدمت کردند و این مسئله چیزی به استقلال اضافه نکرد.

همدانی تصریح کرد: امیدوارم مدیران جدید که با شعار نجات استقلال آمده‌اند، تصمیمات جدی‌تری بگیرند، چرا که هواداران خیلی اذیت شده‌اند. استقلال به دلیل عدم تصمیم گیری مناسب مدیران، از ریل اصلی خارج شده است و امیدوارم احمد سعادتمند بتواند تیم را به ریل اصلی بازگرداند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید