هفته هشتم لیگ برتر فوتبال و برگزاری ۳ دیدار دیگر

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد -از سری مسابقات هفته هشتم لیگ برتر امروز ۵ شنبه ۶ مهرماه ۳ دیدار دیگر برگزار خواهد شد.

هفته هشتم لیگ برتر فوتبال و برگزاری ۳ دیدار دیگر

در اولین دیدار هفته هشتم لیگ برتر و از ساعت ۱۴ در دربی تبریز ۲ تیم گسترش فولاد تبریز و تراکتور سازی تبریز به مصاف هم خواهند رفت که میزبان این دیدار تیم قعر نشین گسترش فولاد تبریز خواهد بود.

گسترش فولاد تبریز از ۷ دیدار گذشته خود موفق به کسب هفت امتیاز شده و با توجه به تفاضل گل ۸- حتی در صورت تساوی جایگاه این تیم در قعر جدول رده بندی تغییری نخواهد داشت.

تراکتورسازی نیز با یحیی گل محمدی از ۷ دیدار خود ۷ امتیاز کسب کرده اما با تفاضل گل ۱- در رتبه دوازدهم قرار دارد.تراکتورسازان در صورت کسب امتیاز در این دیدار می­توانند چند رتبه ای در جدول رده بندی لیگ برتر بالا بیایند.

در دومین دیدار امروز از ساعت ۱۶:۴۵ سیاه جامگان در مشهد میزبان پیکان خواهد بود.

سیاه جامگان با کسب ۷ امتیاز در رده ۱۱ جدول قرار دارد و پیکان ۱۱ امتیازی در رده ۷ جدول جای دارد.

پیروزی سیاه جامگان علاوه بر تاثیر چند پله ای برای صعود این تیم ،شرایط استقلال را در جدول رده بندی کمی دچار تزلزل خواهد کرد.در مقابل پیکان در صورت پیروزی می­تواند جایگاه ۴ جدول رده بندی را به خود اختصاص دهد.

مهاجری به دنبال صدرنشینی در هفته هشتم لیگ برتر

در حساس ترین بازی امروز دو تیمهای اول و دوم جدول مسابقات لیگ برتر فوتبال به مصاف هم خواهند رفت.پارس جنوبی جم که میزبان این دیدار است با ۱۷ امتیاز از ۷ بازی در رده اول این مسابقات قرار دارد.

پدیده مشهد که تا پایان هفته ۷ بخاطر گل زده بیشتر در رتبه دوم قرار دارد امیدوار است با کسب سه امتیاز خارج از خانه صدرنشینی در لیگ برتر را نیز تجربه کند.

تساوی در این دیدار صدر جدول را تغییر نخواهد داد.اما کسب این نتیجه بیشتر از همه به سود پرسپولیسی است که در رده ۳ جدول لیگ برتر قرار دارد و منتظر لغزش دو تیم بالای جدول است تا جایگاه فصل گذشته اش را به دست آورد.

کسب پیروزی برای پارس جنوبی جم نیز جای آنها را در صدر جدول محکم تر خواهد کرد.

هفته هشتم لیگ برتر فوتبال ۳شنبه ۴ مهر با برگزاری ۴ دیدار آغاز شد. این هفته یک دیدار برگزار نشده هم دارد. دیدار پرسپولیس و صنعت نفت آبادان که میزبان آن پرسپولیس تهران خواهد بود ولی به دلیل برگزاری دیدار این تیم مقابل الهلال عربستان در تاریخ دیگری برگزار خواهد شد.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × چهار =

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید