هفته هشتم لیگ برتر فوتبال ؛ کریمی به دنبال ۳ امتیاز – رونمایی استقلال بدون منصوریان

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد – هفته هشتم لیگ برتر فوتبال کشور جام خلیج فارس امروز با برگزاری چهار دیدار آغاز خواهد شد.

هفته هشتم لیگ برتر فوتبال ؛ کریمی به دنبال ۳ امتیاز – رونمایی استقلال بدون منصوریان

در اولین دیدار و در ورزشگاه عضدی رشت از ساعت ۱۶:۱۵ سپیدرود این شهر میزبان استقلال تهران قعر نشین می باشد.

سپید رود از ۷ دیدار گذشته خود ۸ امتیاز کسب کرده و در رتبه ۸ جدول مسابقات لیگ برتر قرار دارد اما استقلال تهران که تا هفته قبل علیرضا منصوریان را به عنوان سرمربی روی نیمکت خود داشت پس از کسب نتایج ضعیف و استعفای وی بدون منصوریان به دیدار حریف شمالی خود خواهد رفت.استقلال از ۷ دیدار گذشته خود تنها ۵ امتیاز کسب کرده و به تنهایی در قعر جدول مسابقات لیگ برتر قرار دارد.

در صورتی که استقلال نتواند هر سه امتیاز این دیدار را کسب کند وضعیتش در جدول رده بندی تفاوت زیادی نخواهد داشت اما در صورت پیروزی استقلال میتواند امیدوار به جهش ۶ پله ای باشد.

سپیدرود نیز با کسب پیروزی فاصله خود را با بالای جدول کم می کند اما در صورت تساوی یا شکست به قعرنشینان فوق العاده نزدیک خواهد شد.

در دومین دیدار هفته هشتم لیگ برتر ذوب آهن اصفهان میزبان سایپا در اصفهان خواهد بود.

ذوب آهن هفته گذشته در تهران استقلال تهران را متوقف کرد و موجبات برکناری علیرضا منصوریان را فراهم آورد اینبار مانعی سخت پیش رو دارد.

علی دایی و شاگردانش در تیم سایپا هفته گذشته نود و پنج دقیقه مقابل صدرنشین جدول مسابقات لیگ برتر برنده بودند و در نهایت با پنالتی دقیقه ۹۶ پیروزی را با تساوی عوض کردند.

تقابل امیرقلعه نویی در ذوب آهن و علی دایی در سایپا از تقابل های دیدنی امروز خواهد بود.

ذوب آهن از ۷ دیدار گذشته خود ۱۰ امتیاز کسب کرده و در رتبه ۷ جدول رده بندی لیگ برتر قرار دارد.شاگردان علی دایی نیز با کسب ۱۱ امتیاز یک پله بالاتر از ذوب آهنی ها قرار دارند.

سومین دیدار این روز را دو تیم همشهری فولاد و استقلال خوزستان و در ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه انجام خواهند داد.

دیداری که برای هر دو تیم حساسیت های خاص خود را دارد. پورموسوی سرمربی سال گذشته استقلال خوزستان امسال روی نیمکت فولاد خوزستان نشسته و وظیفه سرمربیگری فولاد را به عهده گرفته است.

استقلال خوزستان رتبه تاسف آور ۱۵ را داراست و از ۷ دیدار تنها ۶ امتیاز اندوخته دارد در مقابل فولادی ها در ۷ دیدار گذشته خود ۱۳ امتیاز ذخیره کرده و در رتبه ۴ جدول قرار  دارند . به عبارت دیگر فولاد برای نزدیک شدن به صدر میجنگند و استقلال خوزستان برای فرار از قعر به میدان می آید و همین امر نوید دیداری دیدنی و جذاب را خواهد داد.

در آخرین دیدار روز سه شنبه شاگردان علی کریمی در نفت طلاییه به مصاف سپاهان اصفهان خواهند رفت.

این سومین دیداری است که علی کریمی به عنوان سرمربی روی نیمکت نفت می نشیند که نتیجه این دو دیدار کسب یک تساوی و یک شکست بوده است. شاگردان علی کریمی امیدوارند بتوانند اولین سه امتیاز سرمربیگری وی را جشن بگیرند.

در مقابل سپاهان که هفته گذشته در اصفهان به تساوی ۲-۲ مقابل پرسپولیس رضایت داد امید دارد تا با پیروزی در این دیدار از قعر جدول رده بندی جدا شده و خود را به نیمه بالای جدول برساند.

دیگر دیدارهای هفته هشتم لیگ برتر فوتبال ۵ شنبه برگزار خواهد شد که گزارش آن در صدای معتمد منتشر خواهد شد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 9 =

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید