هفته دوم لیگ برتر فوتبال ایران و ناکامی استقلال در دقیقه ۹۵

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد -بازی های هفته دوم لیگ برتر فوتبال ایران جام خلیج فارس با انجام چهار دیدار در روز پنج شنبه پیگیری شد.

در اولین دیدار این هفته دو تیم شهرخودرو و شاهین شهرداری بوشهر به دیدار هم رفتند. این دیدار تیم شهر خودرو خیلی زودتر از آنچه تصور می کرد صاحب یک ضربه پنالتی شد. فرار بازیکن این تیم باعث شد دروازه بان شاهین شهرداری بوشهر روی  این بازیکن مرتکب خطا شود و این خطا با اخراج دروازه بان میهمان همراه شد.

اولین گل شهر خودرو از روی نقطه پنالتی و توسط اکبر صادقی وارد دروازه شاهین شهرداری بوشهر شد.حسین مالکی بازیکن شاهین شهرداری با موفق شد در دقیقه ۲۱ دروازه سید مهدی رحمتی را باز کند تا شاهین بوشهر ده نفره گل تساوی را وارد دروازه شهر خودروی میزبان کند.

اما این پایان کار نبود سعید صادقی بازیکن شهر خودرو در دقیقه ۴۳ بار دیگر دروازه شاهین شهرداری بوشهر را باز کرد تا بار دیگر شهر خودرو از میهمان خود پیشی بگیرد.

در نیمه دوم تلاش دو تیم نتیجه ای در بر نداشت تا در نهایت شهرخودرو اولین پیروز هفته دوم لیگ برتر فوتبال ایران در سال جدید باشد.

در دومین بازی هفته ی دوم لیگ برتر فوتبال ایران استقلال ایران میزبان فولاد خوزستان بود. استقلال که هفته ی قبل در دقیقه ۹۵ مقابل ماشین سازی تبریز شکست خورده بود این هفته امیدوار بود با حمایت تماشاگرانش به ۳ امتیاز بازی برسد.

نیمه اول جدال دو تیم پیروزی نداشت و دو تیم به تساوی رضایت دادند. با شروع نیمه دوم در دقیقه ۴۹ تیم استراماچونی به گل رسید تا امید در دل هواداران استقلال زنده شود.فرشید اسماعیلی زننده گل استقلال به فولاد خوزستان بود.

داور دیدار در نیمه دوم اعلام ۵ دقیقه وقت تلف شده کرد. در حالی که همه منتظر پایان مسابقه با نتیجه ۱-۰ به سود استقلال بودند بار دیگر تیم استراماچونی دقیقه ۹۵ دروازه خود را باز شده دید تا این بار یه یک امتیاز رضایت دهد.

هفته دوم لیگ برتر فوتبال ایران و ناکامی استقلال در دقیقه 95

در دیگر دیدار روز اول هفته دوم لیگ برتر فوتبال کشور دو تیم ۳ امتیازی سپاهان و ماشین سازی به مصاف هم رفتند.

ماشین سازی که هفته ی گذشته استقلال را در تبریز متوقف کرده بود امیدوار بود در هفته دوم نیز بتواند دیگر تیم مدعی را متوقف کند.سپاهان در نیمه های نیمه اول به گل رسید تا با خیال آسوده تری بازی را ادامه دهد. علی قربانی در دقیقه ۲۰ دروازه حامد لک را باز کرد تا تیم سپاهان در نیمه اول با یک گل به پیروزی برسد.
در نیمه دوم و در دقیقه ۸۵ دارو یک ضربه پنالتی به سود سپاهان اعلام کرد ولی حامد لک مقابل وولسیانی پیروز بود و اجازه نداد اختلاف سپاهان و ماشین سازی به ۲ گل برسد . در نهایت این دیدار از هفته دوم لیگ برتر با یک گل به سود سپاهان به برتری رسید.
در آخرین دیدار روز اول هفته دوم لیگ برتر دو تیم جنوبی صنعت نفت آبادان و نفت مسجد سلیمان به مصاف هم رفتند در این دیدار صنعت نفت آبادان خیلی زود و در دقیقه ۵ به گل رسید.
در حالی که این گل زود هنگام نوید یک دیدار پرگل را می داد اما تا دقیقه ۸۵ گلی از خط دروازه ها عبور نکرد. در دقیقه ۸۵ تیم مهمان موفق شد گل تساوی را وارد دروازه صنعت نفت آبادان کند تا امتیازات بین دو تیم تقسیم شود.
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − نه =

دکمه بازگشت به بالا
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید