هافبک پیکان: تعطیلی لیگ باعث شد روی نقاط ضعفمان کار کنیم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- هافبک تیم فوتبال پیکان جلال علی‌محمدی با بیان اینکه مهمترین دلیلی که باعث شد در لیگ برتر بمانیم، بیماری کرونا بود که خیلی به ما کمک کرد، گفت: ویسی در پیکان یک تیم جدید ساخت.

جلال علی‌محمدی با بیان این جمله اظهار کرد: تعطیلی لیگ برتر باعث شد تا به خوبی روی نقاط ضعف خودمان کار کنیم با قوت بیشتری وارد میدان شویم و چند بازی دوستانه هم انجام دادیم.

علی‌محمدی افزود: ما انگار با یک تیم جدید وارد لیگ برتر شدیم و پیکان در ۹ بازی آخر از لحاظ بازی و امتیازگیری جزو تیم‌های موفق لیگ برتر بود. ما نشان دادیم که پتانسیل فنی خوبی داریم و خدا را شکر که در ۹ بازی آخر نتایج خوبی گرفتیم.

هافبک تیم فوتبال پیکان در مورد شرایط پیکان در فصل گذشته گفت: من معتقدم پیکان در ابتدای فصل گذشته در جذب بازیکن خوب عمل کرد و تیم خوبی بسته شد، اما نتوانستیم خوب نتیجه بگیریم.

وی ادامه داد: یکی از دلایلی که نتیجه نگرفتیم هم این بود که از یک جایی به بعد که در هفته‌های ششم یا هفتم امتیاز از دست دادیم، تیم دچار استرس شد و اعتمادبه‌نفس‌مان را کامل از دست دادیم. این باعث شد که پیکان در چند هفته متوالی شکست بخورد و روحیه جنگندگی در پیکان وجود نداشت.

علی‌محمدی با تمجید از سرمربی این تیم اظهار داشت: یکی دیگر از دلایل نتیجه گرفتن تیم ما در هفته‌های آخر وجود عبدالله ویسی بود که در شرایطی سخت به پیکان آمد، زمانی که تیم از لحاظ روحی وضعیت بدی داشت.

او خاطرنشان کرد: با این حال ایشان خیلی تلاش کرد و یک تیم جدید ساخت. از طرفی مجموعه ایران خودرو و مسئولان باشگاه هم به بازیکنان و کادر فنی انگیزه و روحیه دادند و همه یکدل بودند تا در لیگ برتر بمانیم.

هافبک تیم فوتبال پیکان یادآورشد:آنقدر از لحاظ روحی در شرایط بدی قرار داشتیم که از قبل خودمان را بازنده می‌دانستیم. در نهایت تغییراتی در کادر فنی ایجاد شد که به پیشرفت تیم کمک کرد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید