هافبک دفاعی قرمزها با باشگاه به توافق نرسید

هافبک دفاعی قرمزها روز گذشته بدون اینکه با مدیران پرسپولیس به توافق برسد ساختمان این باشگاه را ترک کرد.

احمد نوراللهی هافبک دفاعی شماره هشت و محبوب پرسپولیسی‌ها در حالی که پس از بازی مقابل پیکان قراردادش به اتمام رسید، برای مذاکره مجدد با مدیران پرسپولیس راهی ساختمان این باشگاه شد و در حالی که همه در انتظار تمدید قرارداد او از سوی مدیران باشگاه بودند اما خروجی جلسه روز گذشته به توافق منجر نشد.

وی که شب گذشته و پس از خروج از باشگاه پرسپولیس راهی برنامه فوتبال برتر شد تا با محمد حسین میثاقی مجری این برنامه گفت و گو کند با اشاره به رد پیشنهادات خارجی و هنگفتی که در اختیار داشت، مدعی شد که پیشنهاد خود را به باشگاه ارائه داده است و برای تمدید قرارداد تنها در انتظار تصمیم مدیران این تیم است.

نوراللهی  که در بخشی از صحبت هایش با برنامه فوتبال برتر به مبلغ پایین قرارداد خود طی سالیان اخیر در این باشگاه اشاره کرده بود، ابراز امیدواری کرد که باشگاه بتواند شرایط او و دیگر بازیکنانی که قراردادشان به پایان رسیده را موردتوجه قرار دهد.

از باشگاه پرسپولیس خبر می‌رسد این بازیکن که در فصل گذشته با پرسپولیس قراردادی کمتر از 5 میلیارد تومان داشته با توجه به نوع عملکردش خواهان افزایش این رقم شده و البته از گوشه و کنار شنیده می‌شود که باشگاه با درخواست او موافقت کرده است، اما ظاهرا فاصله رقم پیشنهادی باشگاه با این بازیکن زیاد است. باشگاه رقم 10 میلیارد تومان را به نوراللهی پیشنهاد داده اما رقم مدنظر این بازیکن چیزی حدود 15 میلیارد تومان است. البته مدیران باشگاه پرسپولیس اظهار نظر رسمی‌در این باره انجام نداده و فقط در صحبت‌‌‌های خود تاکید دارند که به‌زودی توافق برای تمدید قرارداد میان طرفین صورت خواهد گرفت.

نوراللهی در حالی به باشگاه پرسپولیس پیشنهاد تمدید قرارداد با رقم 15 میلیارد تومان را ارائه کرده است که گویا سازمان بازرسی محدودیت هایی را برای تمدید قرارداد بازیکنان در این فصل در نظر گرفته است و حالا باید دید با توجه به شرایطی که سازمان بازرسی پیش پای مدیران باشگاه قرار داده، آیا کاپیتان سوم قرمزها قادر خواهد بود از نظر مالی نیز به توافق قرمزها دست یابد و بار دیگر قرارداد خود را تمدید کند یا موانعی در این مسیر آن را به طول خواهند انجامید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید