هافبک تیم فوتبال تراکتور: باحضور آقای الهامی‌تیم ما منسجم شده

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- اکبر ایمانی هافبک تیم فوتبال تراکتور گفت: خیلی‌ها آرزوی سرمربیگری تراکتور را دارند؛ اما آقای الهامی‌زمانی هدایت تیم را برعهده گرفتند که تیم در شرایط بحرانی بود و اکنون نتایج بسیار خوبی هم گرفته‌اند که باعث شده تمامی‌مردم آذربایجان از وی راضی باشند.

اکبر ایمانی با بیان اینکه تیم تراکتور با حضور ساکت الهامی‌متحول شده است، افزود: ما تیم پرهواداری هستیم و خواسته‌ ما از آقای الهامی، قهرمانی تراکتور است.

ایمانی تصریح کرد: آقای الهامی‌با توجه به این‌که ماشین‌سازی را هم احیاء کرده، همه در آن زمان بحرانی می‌خواستند که به این تیم بیاید و خدا را شکر نتایج خوبی با این تیم گرفته و در دل مردم جا باز کرده‌اند.

وی با اشاره به اینکه متأسفانه طی سال‌ها اتفاقاتی مانع این کار می‌شود؛ اما هواداران پشت تیمشان ایستاده‌اند و فقط یک قهرمانی می‌خواهند، یادآور شد: مطمعن هستم ایشان با تدبیری که دارند ما و هوادارن را به آرزویمان می‌رساند.

وی خاطرنشان کرد: من به عنوان یک هوادار تراکتور از شما آقای الهامی‌تشکر می‌کنم؛ چرا که همه اذعان دارند با حضورتان تیم ما منسجم شده است.

ایمانی در خصوص شعار «بیر، ایکی، اوچ» که هواداران با هدایت او انجام می‌دهند، گفت: هواداران از من درخواست کردند که به عنوان یک بازیکن ترک زبان، هدایت این شعار را برعهده بگیرم و از آنجایی که بچه آذربایجان هستم و آنان من را «اکبر ایمانی» کردند، مقابل خواسته‌‌شان نه نمی‌آورم.

هافبک تیم فوتبال تراکتور در بخش دیگری از سخنانش خاطرنشان کرد: جان آدم‌ها مطمئنا ارزشش بیشتر از فوتبال و جام و هر چیز دیگری است. من نگران سلامت خودم هستم و بیشتر از آن نگران سلامت خانواده‌ام هستم و نمی‌خواهم هر روز که از خانه خارج می‌شوم فشار روانی و استرس به آنها وارد کنم. اگر وضع به همین شکل باشد ترجیح می‌دهم فوتبال را کنار بگذارم و خانواده‌ام را از نگرانی خارج کنم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید