هاشمی‌مقدم: قراردادهای اشتباه عامل بدهی‌های استقلال و پرسپولیس!

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- امیر هاشمی‌مقدم پیشکسوت فوتبال ایران در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود سرخابی‌ها نمی‌توانند به دلیل بدهی‌های زیاد، سوددهی داشته باشند گفت: به اعتقاد من بدهی‌های این دو تیم هیچ ربطی به سوددهی ندارد.

امیر هاشمی‌مقدم بابیان اینکه بدهی‌های استقلال و پرسپولیس به دلیل بستن قراردادهای اشتباه است، افزود: اگر چه این دو تیم حق پخش تلویزیونی ندارند و بدهکار هم هستند اما مشتریان خوبی خواهند داشت.

هاشمی‌مقدم افزود: بازیکنانی که ارزش بالایی نداشتند اما به رقم‌های بسیار کلان به این دو باشگاه آمده و باعث شدند سرخابی‌ها توان پرداخت مطالبات آنها را نداشته باشند و این مسئله باعث شده که سال به سال بر رقم بدهی‌های این دو تیم بیشتر افزوده شود.

پیشکسوت فوتبال ایران ادامه داد: درست است که این دو باشگاه بدهی دارند اما این دلیل نمی‌شود که خریداری نداشته باشند. اگر استقلال و پرسپولیس که دو قطب اصلی فوتبال کشور ما هستند به بخش خصوصی واگذار شوند به طور حتم یک انقلاب بزرگ در فوتبال ما رخ داده است.

هاشمی‌مقدم اضافه کرد: اما اینکه آیا رئیس باشگاه می‌تواند در زمان خصوصی سازی تصمیمات شخصی بگیرد یا خیر هنوز جای سوال دارد زیرا در این سال‌ها مدیران این دو تیم توسط وزارت ورزش انتخاب می‌شدند.

پیشکسوت فوتبال ایران با انتقاد از جابجایی‌های بسیار زیاد مدیران عامل در این دو باشگاه و اینکه چه راهکاری برای موفقیت سعادتمند عنوان می‌کند، ابراز کرد: جابجایی‌های زیاد به سود این دو تیم نبوده و نخواهد بود.

وی ادامه داد: متأسفانه در سال‌های گذشته به طور پی در پی شاهد تغییر مدیران این دو باشگاه بوده‌ایم و این به هر دو تیم ضربه زده است. آنها نتوانسته‌اند آنچه را که مدنظرشان بوده طی سال‌های متمادی انجام دهند و چون تغییراتی زود به زود صورت می‌گیرد هیچکس نمی‌تواند سیستمی‌را که مد نظرش است پیاده کند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید