هاشمی: به بازیکنان خارجی بهای بیش از اندازه داده ایم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- مهرداد هاشمی‌عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس درباره بدهی‌های محرز شده پرسپولیس در فیفا گفت: ۱۱ مورد شکایت داریم که به صدور رأی رسیده و اوضاع جالبی هم ندارند، موردی مثل «سرتن چوک» ۱۰ هزار دلار پول می‌خواسته که مذاکره و مصالحه شده اما همان هم پرداخت نشد؛ چنین شرایطی برای آبروی مملکت بد است.

مهرداد هاشمی‌اظهارکرد: در حال حاضر ۲ میلیون و ۵۰ هزار یورو بعلاوه مقداری دلار باید پرداخت کنیم، این پول را که باید ظرف یک الی دو ماه آینده بدهیم بالغ بر ۴۰ میلیارد تومان است؛ یکی از بزرگترین دغدغه‌های ما همین است.

هاشمی‌با اشاره به اینکه تقریبا در همه پرونده‌ها محکوم شدیم چرا که بستن قرارداد آدابی دارد و باید آن را یاد بگیریم، ادامه داد: مشکلات ما با کارگزار در اجرای قرارداد است در آن مقطع ناچار شدند به شکل قرض پولی را بگیرند که کار پسندیده‌ای نبود وقتی نمی‌توانیم کاری کنیم باید برویم کنار و در حال مشاوره با تیم حقوقی هستیم و مکاتبات زیادی داشتیم.

وی درباره شایعه فراری دادن برانکو ابراز کرد: باید واقعاً بگویم که در زمان مدیریت ایرج عرب واقعاً پول او به همراه پیش قرارداد فصل قبل هم آماده پرداخت بود. افراد خارجی ۱۰۰ هزار یورو را از نزدیک ندیده اند آنوقت اگر ۵۰۰ هزار یورو جلوی آنها بگذارید معلوم است سکته می‌کنند.

عضو هیأت مدیره پرسپولیس درباره قرارداد آنتونی استوکس که جدیداً خواهان دریافت ۲۰ هزار دلار هم شده است گفت: یکشنبه گذشته آقای گل محمدی نامه رسمی‌به ما داد که این بازیکن را نمی‌خواهد؛ ایمیلی هم که وکیل استوکس داده، کاملاً رندانه حرف می‌زند.

هاشمی‌ادامه داد: می‌گوید از مرخصی داده شده متشکریم در صورتی که هیچ مرخصی در کار نبوده است باید مشاورانی در این زمینه برای عقد قرارداد وجود داشته باشد باید بگویم خصوصی سازی بدون شفافیت امکان ندارد ما نظام اداره و سازوکار باشگاه را باید درست کنیم و این رسالت من است.

وی درباره عقد قرارداد با خارجی‌ها در زمان حضورش در هیأت مدیره پرسپولیس و قبل از آن خاطرنشان کرد: کار من مشاوره دادن است نه اینکه زنگوله پای گربه کنند وبگویند بقیه اش به من ربطی ندارد؛ روز اولی که آمدم و انگشت روی آن گذاشتم همین قراردادها بوده است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید