هاشمیان: کرونا مانند جنگ جهانی فقط مختص یک کشور نیست

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- وحید هاشمیان بازیکن و مربی پیشین تیم ملی کشور با بیان اینکه برگزاری مسابقات پشت درهای بسته یک نوع توجیه است، گفت: ما نمی‌توانیم این کار را انجام دهیم، چون اگر تماشاگر هم نیاید بقیه عوامل برگزاری بازی یعنی بازیکنان و مربیان و داوران و عوامل دیگر اجرایی بازی‌ها هستند که تحت تأثیر ویروس کرونا قرار دارند.

وحید هاشمیان افزود: حتی در صورت برگزاری مسابقات بدون تماشاگر هم بسیاری از عوامل برگزاری بازی اعم از بازیکنان و مربیان و داوران که در رأس آن قرار دارند تحت تأثیر ویروس و بیماری قرار دارند، به همین دلیل ما نمی‌توانیم بازی‌ها را با وجود بیماری کرونا حتی بدون تماشاگر هم برگزار کنیم.

هاشمیان افزود: جان انسان‌ها از هر نکته دیگری مهم‌تر است به همین دلیل وقتی دیده شد کرونا جان انسان‌ها را تهدید می‌کند تصمیم گرفته شد که فوتبال هم فعلاً متوقف شود، چون جان بازیکنان، مربیان وعوامل تیم‌ها از سوی کرونا تهدید می‌شود، تصمیمی‌که منطقی است.

وی با بیان اینکه کرونا مانند جنگ جهانی فقط مختص یک کشور نیست و تمام دنیا را درگیر کرده است، ادامه داد: من به صحبت‌ها و شایعاتی که مطرح شده دقت نمی‌کنم، اما به نظرم ما برای برپایی مسابقات در ایران باید چند فاکتور اساسی را در نظر بگیریم، اول اینکه باید ببینیم فیفادی چه می‌شود و آیا بازی‌های جام جهانی قطر در تاریخ در نظر گرفته شده برگزار می‌شود!

هاشمیان اضافه کرد: پس از آن باید دید بازی‌های ای‌اف‌سی کی برگزار می‌شود. وقتی فیفادی و جام جهانی و تاریخ بازی‌های لیگ قهرمانان مشخص شد ما می‌توانیم در مورد لیگ خودمان تصمیم بگیریم و زمان برگزاری مجدد بازی‌ها را اعلام کنیم.

وی یادآور شد: البته بعد از مشخص شدن تاریخ مسابقاتی که گفتم در جلسه‌ای تمامی‌نمایندگان تیم‌ها را بخواهیم تا با در نظر گرفتن همه نظرات فقط نه در مورد تیم قهرمان بلکه برای بقیه تیم‌ها و حتی تیم‌هایی که در خطر سقوط هستند بهترین تصمیم ممکن با احتساب نظر جمع اتخاذ شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید