هادی زاده: لیگ برتر را با ۱۶ تیم برگزار کنند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- امیر هادی زاده سرمربی تیم فوتسال فولاد سیرجان گفت: در فوتسال همه باید به دنبال ایجاد شور و هیجان مثبت به جامعه باشند، اگر تمامی‌اتفاقات کنترل شود همه از زیبایی‌های فوتسال لذت می‌برند.

امیر هادی زاده افزود: لیگ یک با نظم و برنامه‌ریزی خوبی برگزار شد و به نظر من تنها نقطه ‌ضعف این لیگ اتفاقات روی سکوی برخی از سالن‌‌ها بوده است؛ امیدوارم فدارسیون فوتبال و سازمان لیگ در آینده فرهنگ‌سازی مناسبی با باشگاه‌ها تبادل‌نظر کنند تا شاهد برخوردهای زننده از سوی برخی از هوادارنماها نباشیم.

هادی زاده با بیان اینکه در حال حاضر به دلیل تعطیلی تمرینات بازیکنان ما به صورت مجازی تمرینات خود را برگزار می‌‌کنند، افزود: اگر قرار باشد ادامه لیگ برگزار شود ما برای حضور در این مسابقات نیاز به حداقل یک ماه تمرین داریم.

وی با تاکید بر اینکه همانطور که در جدول همگان شاهد هستند ما صدرنشین گروه یک هستیم، تصریح کرد: طبق هماهنگی که از قبل با باشگاه‌ها شده بود قرار بود که از مرداد لیگ دسته اول فوتسال کشور آغاز شود.

سرمربی تیم فوتسال فولاد سیرجان یادآورشد: اما به دلیل تغییرات مدیریتی در سطح فدراسیون، کمیته فوتسال و سازمان لیگ به وجود آمد این مسابقات از مهرماه آغاز شد که ما از اردیبهشت تمرینات خودمان را شروع کرده بودیم.

وی با اشاره به اینکه از طرف باشگاه فولاد به فدراسیون نامه‌ای زدیم که در صورت امکان با توجه به عدم برگزاری پلی‌آف چهار تیم از لیگ یک برتر صعود کنند و لیگ برتر را با ۱۶ تیم برگزار کنند، گفت: امیدواریم مسئولان فدراسیون سازمان لیگ پیشنهاد ما را قبول کنند.

هادی زاده ادامه داد: مجموعه فولاد و سایر تیم‌ها هزینه‌های بسیار زیادی را انجام دادند و اگر به دلیل تعطیلی موجود در لیگ تیمی‌در پلی‌آف ضربه بخورد حق فوتسال آن شهر و باشگاه پایمال می‌شود؛ فدارسیون مطمئن باشد تیم‌هایی که در پلی‌آف حضور پیدا خواهد کرد باشگاه‌های‌شان از شرایط مالی خوبی برخوردارند و می‌توانند در لیگ برتر تیم‌داری کنند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید