نیک‌نفس: جو خیلی خوبی در تیم حاکم است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- زبیر نیک‌نفس هافبک تیم فوتبال فولاد خوزستان درباره حضورش در این تیم با بیان اینکه وقتی نیم‌فصل از ذوب‌آهن جدا شدم، دو پیشنهاد داشتم که جدی شده بودند و همان زمان پیشنهاد فولاد رسید، گفت: با فولاد صحبت کردم و متوجه شدم که شرایط برای همکاری مساعد است.

زبیر نیک‌نفس افزود: قبلا تجربه کار در خوزستان را داشتم و خاطرات خوبی از این استان دارم. حضور آقای نکونام و آقای آذری که قبلاً با ایشان همکاری کرده بودم و همچنین امکانات باشگاه فولاد باعث شد تا به این پیشنهاد جواب مثبت بدهم.

هافبک تیم فوتبال فولاد خوزستان با اشاره به اینکه جو خیلی خوبی در تیم حاکم است، خداراشکر در چند هفته پایانی هم موفق به سه برد پیاپی شدیم، اظهارکرد: آقای نکونام خوب فوتبال را می‌فهمد و کار کردن با او برای بازیکنی که به دنبال پیشرفت است، تجربه عالی خواهد بود، او به تمرینات دقت می‌کند و جواب زحمات بازیکنان در تمرینات را خواهد داد.

وی ادامه داد: من با مربیان خارجی و ایرانی زیادی در سال‌های حضورم در فوتبال کار کرده ام و سبک آقای نکونام بیش‌تر از اینکه به مربیان ایرانی شبیه باشند به مربیان خارجی نزدیک است و ایشان تمرینات را خیلی جدی می‌گیرد، به جزییات بسیار دقت می‌کند و سخت گیر است.

هافبک تیم فوتبال فولاد خوزستان درباره روزهای قرنطینه و تمرینات اختصاصی در خانه ابراز کرد: قبل از اینکه اوضاع شدید و وخیم بشود به سنندج آمدم تا در کنار خانواده باشم و دوران قرنطینه را اینجا بگذرانم.

وی در پایان با تاکید بر اینکه نه ما از قرنطینه خارج شده‌ایم و نه خانواده برادرم و امیدوارم همه اینگونه رعایت کنند تا هرچه زودتر از این مشکل عبور کنیم، ادامه داد: اگر بخواهم یک جمله به کادر درمان بابت تلاش این روزهایشان بگویم، خواهم گفت دمشان گرم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید