نیک‌خو: باید دارایی استقلال را بالا ببریم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- بهمن نیک‌خو مشاور مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: برای حل مشکلات این تیم ابتدا نیاز به افزایش سرمایه داریم، این افزایش سرمایه باید صورت بگیرد تا گزارش مربوط به سرمایه انجام شود و بعد از تایید حسابرسی، این افزایش سرمایه مورد تایید مجمع قرار بگیرد و مراحل بعدی ورود به بازار سرمایه انجام شود.

بهمن نیک‌خو افزود: در این ارتباط، حمایت‌هایی انجام شد و دو مجموعه مرحوم حجازی و مرغوبکار طی مصوبه هیات وزیران رسما به استقلال داده شدند. اما برای گرفتن سند، تشریفات اداری نیاز بود که خوشبختانه علی رغم همه موانع و محدودیت‌ها توانستیم بخش سنگین کار را انجام دهیم و پیش بینی باشگاه این است که با کارهای انجام شده، برای دو هفته آینده ما در بحث گرفتن سند مالکیت باشگاه و اعلام خبر رسمیش به هواداران، اقدام کنیم.

این ورزشکار ادامه داد: بحث ارزیابی این دو مجموعه هم کارهایشان انجام شده و این موضوع هم می‌تواند مورد استفاده قرار بگیرد. در کنار این مطلب، اقدامات دیگری هم برای اموال باشگاه انجام داده‌ایم.همچنین بحث ارزیابی برند باشگاه در دستور کار بوده که تا هفته آینده نهایی می‌شود.

وی افزود: نکته دیگر مربوط به موارد گزارشاتی هست که در گزارشات حسابرسی وجود دارد که در خصوص رفع آن‌ها با مساعدت آقای سعادت‌مند مدیر عامل باشگاه اقداماتی کردیم و با یک موسسه حسابداری قرارداد بستیم تا این موضوع را حل کنند.

نیک‌خو یادآور شد: آن‌ها اصلاح ساختار مالی باشگاه را هم تهیه کرده‌اند و ان‌شاءالله تمام موارد را مطرح و مصوب می‌کنیم و سپس عملیات اجرایی را انجام می‌دهیم تا در حسابرسی پیش روی، نسبت به گذشته از شرایط بهتری برخوردار شویم.

مشاور مدیرعامل باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: ما باید مجوز حرفه‌ای گری را برای حضور در آسیا داشته باشیم و بحث شفافیت در مطالبات و معوقات مهم است.

نیک‌خو ابراز کرد: با تدبیر صورت گرفته و هماهنگی با آقای سعادت‌مند در جلسات خصوصی سازی شرکت و مسائل مختلف را بررسی و مسیر خصوصی‌سازی را دنبال می‌کنیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید