نیکفر: اولویت اول سلامت مردم است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- منوچهر نیکفر سرپرست باشگاه سپاهان درباره اینکه برخی‌ می‌گویند در صورت نیمه‌تمام ماندن مسابقات‌ پرسپولیس باید عنوان قهرمانی را کسب کند، گفت: بهترین مسئله می‌تواند نظر و تصمیم فیفا باشد که همه باید آن را بپذیریم، اما به نظر من اگر فصل تکرار شود، بهتر است.

منوچهر نیکفر با اشاره به اینکه هنوز ۹ بازی و ۲۷ امتیاز تا پایان لیگ مانده و ممکن است خیلی چیزها تغییر کند، اظهار کرد: اگر قرار باشد قهرمان اعلام شود، باید قهرمان نیم‌فصل، عنوان قهرمانی را بگیرد.

وی تصریح کرد: اولویت اول سلامت مردم است و باید حفظ شود، بنابراین اگر وزارت بهداشت تشخیص می‌دهد که صلاح نیست مسابقات ادامه پیدا کند، همه باید از این تصمیم تبعیت کنیم.

نیکفر با بیان اینکه فعلاً همه منتظریم تا مسولان وزارت بهداشت، آمار و وضعیت موجود را ارزیابی و برای برگزاری بازی‌ها تصمیم‌گیری کنند، یادآورشد: نباید در این باره استانداردها را تغییر داد و مبانی اصولی باید رعایت شود و همه قبول کنیم.

وی ادامه داد: اگر وزارت بهداشت تشخیص داد که به طور مثال دو ماه دیگر وضعیت خوب می‌شود، می‌توان برنامه‌ریزی کرد و مسابقات را ادامه داد، ولی مسئله مهم در هر صورت سلامت مردم و جامعه است، چون بازیکنان هم خانواده دارند و با آنها در ارتباط هستند و خانواده‌ها نیز با جامعه در تماس هستند.

سرپرست باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در بخش دیگری از سخنانش گفت: رسالت باشگاه سپاهان توسعه ورزش می‌باشد و اگر دیگر باشگاه‌‌‌های اصفهانی در فلان رشته ورود کنند ما در آن رشته ورزشی فعالیت نخواهیم داشت.

وی ادامه داد: حمایت اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان به ما قوت قلب می‌دهد و اگر مسئولین این اداره ریل گذاری مناسبی داشته باشند ما در خدمت ورزش و ورزشکاران استان خواهیم بود و اگر استانداری بودجه مناسبی برای باشگاه سپاهان در نظر بگیرد با کمک بخش خصوصی، شهرک المپیک را برای شهر اصفهان خواهیم ساخت، اصفهان قطب توریستی کشور محسوب می‌شود که در کنارش نیز می‌توان از آن به عنوان قطب ورزش نام برد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید